STS
fot. Patrick Strack / ESL

HomeStory Cup: MaNa odpada, Elazer w drugiej fazie

Za nami pierwszy etap grupowy HomeStory Cup XIV. Z 32 uczestników połowa pożegnała się już z zawodami w Krefeld. Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej poradzili sobie Koreańczycy, z których tylko jeden, Patience, uległ obcokrajowcowi. W drugiej fazie nie zobaczymy już Grzegorza „MaNy” Komincza, który przegrał kolejno z SortOfem i DeMusliMem. Awans udał się natomiast Mikołajowi „Elazerowi” […]

Za nami pierwszy etap grupowy HomeStory Cup XIV. Z 32 uczestników połowa pożegnała się już z zawodami w Krefeld. Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej poradzili sobie Koreańczycy, z których tylko jeden, Patience, uległ obcokrajowcowi. W drugiej fazie nie zobaczymy już Grzegorza „MaNy” Komincza, który przegrał kolejno z SortOfem i DeMusliMem. Awans udał się natomiast Mikołajowi „Elazerowi” Ogonowskiemu, który zajął drugie miejsce w grupie H, dzięki czemu dziś zagra o miejsce w ćwierćfinałach.

Do drugiej fazy grupowej awansowała cała, ośmioosobowa delegacja z Korei. Dwóch z nich, sOs i Solar, nie oddało ani jednej mapy. W swoich grupach gładko wygrali także Stats i aLive (ten drugi jako jedyny musiał spotkać się z rodakiem, Rogue). TY i Zest byli natomiast o krok od porażki z europejskimi Zergami. Terranowi niespodziewanie duży opór postawił Namshar, któremu udało się wygrać dwie mapy. Protoss natomiast stoczył wyrównany pojedynek z Elazerem.

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
sOs aLive Zest Snute
Stats PtitDrogo TY Solar
Namshar Neeb Patience Rogue
Elazer SortOf uThermal MarineLorD

Druga faza grupowa HomeStory Cup XIV rozpocznie się w sobotę około godziny 13:15. Rozegrane zostaną wtedy grupy A i B. Druga połowa rozpocznie się sześć godzin później.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W Nowym Jorku startuje Challenger Rumble

Dzisiaj w Nowym Jorku rozpocznie się turniej Challenger Rumble. Weźmie w nim udział sześć drużyn, a walka odbywać się będzie o 200 000$ oraz awans na...