Wczoraj informowaliśmy was między innymi o tym, jak wyglądał będzie ostateczny skład ROX Tigers na nadchodzący sezon LCK. Ponadto, Maikelele oficjalnie zaprezentował skład drużyny, w której będzie występował w najbliższym czasie.

Polska w fazie grupowej NationWars IV

Reprezentacja Polski w StarCrafta II przebrnęła przez rundę kwalifikacyjną NationWars IV, zapewniając sobie miejsce w fazie grupowej. Na drodze naszych rodaków stanęła Bułgaria. Tzw. "all-killa" na przeciwniku wykonał MaNa. Polska w trafiła do grupy C razem z Włochami, Meksykiem i Francją.

Dowiedz się więcej

Otwarty list amerykańskich graczy do PEA

Dwudziestu pięciu amerykańskich graczy CS:GO, którzy należą do PEA wystosowało do organizacji otwarty list. Zawodnikom nie podoba się to, że organizacja, której są członkami uniemożliwia im granie w ESL Pro League. Na chwilę obecną nie wiadomo, jaki będzie koniec tej właśnie sprawy.

Dowiedz się więcej

Maikelele i pita w nowej drużynie

Na skandynawskiej scenie pojawiła się nowa drużyna, w której składzie znajdują się między innymi Mikail "Maikelele" Bill, Faruk "pita" Pita oraz John „wenton” Eriksson. To trzej zdecydowanie najbardziej popularni gracze ekipy, która została nazwana qwerty. W większości szwedzki zespół rozpoczął już poszukiwania organizacji, którą mógłby reprezentować.

Dowiedz się więcej

Rapidstar trenerem SK telecom T1

Aktualni mistrzowie świata League of Legends zatrudnili nowego trenera. Do SK telecom T1 dołączył Jung „RapidStar” Min-sung. Koreańczyk w przeszłości grał chociażby dla CJ Entus, a cały 2016 rok spędził w Chinach, gdzie zajmował się trenowaniem EDward Gaming.

Dowiedz się więcej

Nowy skład ROX Tigers

ROX Tigers zaprezentowało w końcu skład na nadchodzący sezon LCK. Koreańska formacja postanowiła zatrudnić czterech zawodników, którzy do niedawna reprezentowali barwy Afreeca Freecs. Oprócz nich do ROX dołączyli byli reprezentanci ESC Ever oraz CJ Entus. Od nowej ekipy "Tygrysów" trudno oczekiwać miejsca w czołówce LCK.

Dowiedz się więcej