fot. ELEAGUE

Jak zdobyć skrzynki podczas ELEAGUE Major 2017?

Już jutro startuje najważniejszy turniej CS:GO w pierwszym kwartale 2017 roku, czyli ELEAGUE Major. Poza zmaganiami najlepszych ekip świata, na kibiców czekają także wartościowe pakiety pamiątek, które otrzymać można za oglądanie spotkań. Jak zawsze przy tej okazji, pojawia się szereg pytań odnośnie tego co trzeba zrobić, by w ogóle taką skrzynkę otrzymać. A gra jest warta świeczki, bo nie dość, że taki kontener możemy otworzyć bez uprzedniego kupna klucza, to jeszcze mamy szansę, iż wypadnie nam z niego upragnione przez wszystkich AWP Dragon Lore.

Generalnie zasady wyglądają następująco – po każdej rundzie danego spotkania niewielki procent widzów otrzymuje pakiet odpowiadający mapie, na której właśnie rozgrywany jest mecz. Oznacza to, że istnieje w sumie siedem różnych skrzynek, które mogą pojawić się w waszych ekwipunkach. Co więcej, jedna osoba może otrzymać kilka case’ów podczas całego turnieju, a nawet w czasie jednego starcia. Oczywiście o ile będzie miała szczęście.

Aby w ogóle mieć możliwość otrzymania takiego kontenera, należy oczywiście oglądać mecze. Można to robić na dwa sposoby:

1. Za pośrednictwem oficjalnego kanału ELEAGUE w serwisie Twitch. Wcześniej należy się jednak zalogować na swoje konto oraz podpiąć pod nie swoje konto Steam:

2. Za pośrednictwem GOTV poprzez zakładkę dostępną w CS:GO:

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jednoczesne korzystanie z Twitcha oraz GOTV nie zwiększa naszych szans na drop. No chyba że korzystamy z dwóch różnych kont (na innym jesteśmy zalogowani, a inne mamy podpięte pod stream). Należy również pamiętać, że oglądając spotkanie przez aplikację mobilną nadal zachowujemy szanse na otrzymanie skrzynki.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Unicorns of Love

UoL i Misfits zwyciężają drugiego dnia LCS EU

Za nami drugi dzień LCS EU 2017 Spring Split. Wczoraj zostały rozegrane dwa starcia - Misfits zmierzyło się z Giants Gaming, zaś Unicorns of Love z Te...