oskar wraca do podstawowego składu mousesports

mousesports dość nieoczekiwanie postanowiło przywrócić do podstawowego składu dywizji Counter-Strike: Global Offensive Tomáša „oskara” Šťastnego. Czeski snajper zajmie miejsce Chrisa „chrisJa” De Jonga.

Ostatnim turniejem mousesports był trwający jeszcze Major. Zespół odpadł z rywalizacji w Atlancie po zaledwie czterech meczach, z których wygrał tylko jeden. Po tak słabym występie oczywistym było, że ekipę czekają roszady. Nikt nie spodziewał się jednak, że nastąpią aż tak szybko.

Sam chrisJ w zamieszczonym na stronie organizacji oświadczeniu także przyznał, że jest zaskoczony tą decyzją. Zaznaczył jednak, że jest zrozumiała. Od teraz Holender będzie rezerwowym mousesports.

oskar był podstawowym graczem niemieckiej organizacji od końca sierpnia do początku października ubiegłego roku. Oficjalna wersja mówi, że przesunięto go do rezerw ze względu na problemy prywatne. Teraz oświadczył, że uporał się już z wszystkimi trudnościami i jest gotowy na poświęcenie się grze w CS-a na najwyższym poziomie.

Aktualny skład mousesports:

  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Denis „denis” Howell
  • Timo „Spiidi” Richter
  • Christian „loWel” Antoran
  • Tomáš „oskar” Šťastný

Jednym z pierwszych sprawdzianów odświeżonego składu mousesports będą najprawdopodobniej zamknięte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Katowice 2017. Te mają się odbyć 4-5 lutego.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatnie spotkania drugiej kolejki LCS NA 2017 już dziś

Dziś wieczorem rozpocznie się ostatni dzień drugiego tygodnia LCS NA 2017 Spring Split. Przed nami cztery spotkania, które z pewnością przyniosą nam w...