fot. ESL

NiKo: zrobię wszystko, by ten zespół był lepszy

Major zbiera swoje żniwa. Pierwszą ofiarą zawodów w Atlancie okazał się Chris „chrisJ” De Jong, który po ponad trzech latach został odsunięty od składu mousesports. Jego miejsce niespodziewanie zajął Tomáš „oskar” Šťastný.

W emocjonalnym wpisie do całej sprawy odniosła się największa gwiazda zespołu, Nikola „NiKo” Kovač. Bośniak postanowił rzucić nieco światła na kulisy tej decyzji, a także zapewnił fanów, że wszystko to ma na celu poprawę obecnej sytuacji.

Oczywiście mieliśmy swoje powody, o których nie możemy mówić. Jedyne co mogę powiedzieć, to że zrobię co w mojej mocy, by uczynić ten zespół lepszym. Mamy zamiar przetestować kilka rzeczy, które, mam nadzieję, zdadzą egzamin. Zrobimy co tylko będzie potrzebne i możliwe, aby poprawić nasze wyniki. Zamieniliśmy jednego snajpera na drugiego. Jedne o co was proszę to cierpliwość i powściągliwość w krytyce. Wbrew temu co może wam się wydawać, przechodzimy teraz przez trudny czas. ChrisJ był osobą, z którą grałem w tej drużynie najdłużej, a także jednym z najmilszych ludzi, jakich tu spotkałem. Biorąc pod uwagę to, jak poradził sobie z tą sytuacją, szanuję go jeszcze bardziej. Życzę mu wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Pełny wpis NiKo w języku angielskim znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grupy Assembly Winter 2017, PRIDE rezygnuje

Poznaliśmy grupy zawodów Assembly Winter 2017, które rozpoczną się już w piątek. Warto zaznaczyć, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, do Helsinek nie...