STS
fot. Riot Games

Znamy wszystkich uczestników IEM Katowice 2017 w LoL-a

Ostateczna lista uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2017 została ujawniona. Do piątki ogłoszonych wcześniej formacji dołączą koreańskie Kongdoo Monster i ROX Tigers oraz chińskie EDward Gaming. Pełna lista uczestników IEM Katowice 2017: H2k-Gaming Unicorns of Love Cloud9 M19 Flash Wolves Kongdoo Monster ROX Tigers EDward Gaming Kongdoo Monster jest bardzo dobrze znane z występów na scenie międzynarodowej, […]

Ostateczna lista uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2017 została ujawniona. Do piątki ogłoszonych wcześniej formacji dołączą koreańskie Kongdoo Monster i ROX Tigers oraz chińskie EDward Gaming.

Pełna lista uczestników IEM Katowice 2017:

  • H2k-Gaming
  • Unicorns of Love
  • Cloud9
  • M19
  • Flash Wolves
  • Kongdoo Monster
  • ROX Tigers
  • EDward Gaming

Kongdoo Monster jest bardzo dobrze znane z występów na scenie międzynarodowej, mimo że nie jest to czołowa ekipa LCK. Kongdoo ma na swoim koncie między innymi wicemistrzostwo LoL KeSPA Cup 2016, czy też wicemistrzostwo na ubiegłorocznym przystanku IEM w Gyeonggi.

Druga koreańska drużyna, którą zobaczymy już niebawem w Katowicach jest znana głównie z występów z ubiegłego roku. ROX Tigers pokazywało niesamowitą formę przez cały sezon rozgrywek League of Legends i może pochwalić się zdobyciem mistrzostwa LCK 2016 Summer Split, LoL KeSPA Cup 2016, czy też zajęciem 3-4. miejsca na Mistrzostwach Świata. Od niemalże dwóch miesięcy w ROX Tigers występuje kompletnie odmieniony skład, który na ten moment ma problemy z odnalezieniem się wśród zespołów LCK.

EDward Gaming to legendarna formacja z Chin, która nieprzerwanie dominuje swoją scenę i znajduje się wśród najlepszych na świecie. W letnim splicie LPL 2016 EDG zdeklasowało wszystkie ekipy i łatwo zdobyło mistrzostwo. Następnie Chińczycy dotarli do ćwierćfinałów na Worldsach. Jeszcze w listopadzie ich triumfem padło trofeum Demacia Cup 2016.

W sprzedaży wciąż są bilety wcześniejszego wejścia na pierwszy weekend IEM Katowice, podczas którego zobaczymy właśnie League of Legends. Dystrybucja prowadzona jest przez ticketpro.pl.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro i Astralis z zaproszeniami do trzeciego sezonu SL i-League StarSeries

Organizatorzy StarLadder i-League StarSeries ogłosili plany organizacji trzeciego sezonu swoich sztandarowych rozgrywek. Co więcej, poznaliśmy też dwó...