STS
fot. DreamHack

Sferis PRIDE i Pompa Team z zaproszeniami do Pucharu Polski Cybersport

Przedstawiamy dwie drużyny, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia do ćwierćfinałów Pucharu Polski Cybersport. W Counter-Strike: Global Offensive rywalizację od tego etapu rozpocznie Sferis PRIDE, zaś w League of Legends Pompa Team (ex. Team Refuse – ESL Mistrz Polski w trzynastym sezonie).

Składy obu ekip:

CS:GO – Sferis PRIDE League of Legends – Pompa Team
Piotr „morelz” Taterka Marcin „Unknown” Kubicki
Konrad „EXUS” Jeńczeń Karol „t4nk” Słomka
Paweł „reatz” Jańczak Mateusz „Matislaw” Zagórski
Jacek „MINISE” Jeziak Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Maciej „Luz” Bugaj Bartek „Dzondzy” Królak

Zarówno w CS:GO, jak i LoL-u rozgrywki rozpoczynają się od kwalifikacji, z których siedem formacji uzyskuje awans do play-offów. W fazie pucharowej pojawią się także zaproszone zespoły. Osiem drużyn walczyć będzie o awans do lanowego etapu, podczas którego odbędą się wielkie finały i mecze o trzecie miejsca. Ostatnie spotkania toczyć będą się 5 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas Intel Extreme Masters w Katowicach.

Więcej informacji na temat Pucharu Polski Cybersport wraz z linkami do zapisów do kolejnych tur kwalifikacji znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Owen

Zakończył się pierwszy turniej kwalifikacyjny do EMP w LoL

Blisko do trzeciej w nocy trwały zmagania w ramach pierwszego turnieju kwalifikacyjnego do 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Osiem...