fot. DreamHack

Ostatnie ćwierćfinały Pucharu Polski Cybersport w CS:GO

Awans do półfinałów Pucharu Polski Cybersport w Counter-Strike: Global Offensive zapewnili już sobie peace one love ! oraz ALSEN Team. Dziś wieczorem rozegrane zostaną dwa ostatnie ćwierćfinały.

Dzisiejsze rozgrywki wystartują o 18:00. W pierwszym meczu zagrają GROMclan oraz Venatores, a w półfinale zwycięzca tego meczu podejmie podopiecznych ALSEN. Zaraz po zakończeniu tego spotkania w akcji zobaczymy LaVidaLoca! i Sferis PRIDE. Zespół, który sięgnie po wygraną w tym ćwierćfinale w kolejnej rundzie zagra z peace one love !.

Oba mecze 1/4 finału Pucharu Polski Cybersport zostaną rozegrane w trybie best of three. Spotkania te będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska z komentarzem Macieja „Morgena” Żuchowskiego i Kuby „KubiKa” Kubiaka.

  • 18:00 – GROMclan vs Venatores
  • 20:45 – Sferis PRIDE vs LaVidaLoca!

Pula nagród Pucharu Polski Cybersport w CS:GO wyniesie 25 000 złotych. Finały turnieju odbędą się równocześnie z Intel Extreme Masters w Katowicach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfie

Schalke 04 liderem tabeli Challenger Series EU

Po dwóch kolejkach spotkań Challenger Series EU FC Schalke 04 jest jedyną drużyną, która ma na swoim koncie komplet punktów. Zespół Oskara "VandeRa" B...