W składzie Counter Logic Gaming doszło już do drugiej w tym roku roszady. Tym razem szeregi amerykańskiej ekipy opuścił Yassine “Subroza” Taoufik, który zdecydował się na tymczasowy rozbrat z grą.

Jeszcze w styczniu do CLG dołączył Pujan "FNS" Mehta, zastępując Jamesa "hazeda" Cobba. Mimo to próżno było szukać pozytywów w postawie zespołu, czego najlepszym dowodem są nieudane eliminacje najpierw na DreamHacka Masters Las Vegas 2017, a potem także na Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2017.

To z kolei poniosło za sobą kolejne zmiany. Tym razem padło na Subrozę. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu na oficjalnej stronie Counter Logic Gaming, Taoufik zdecydował się na taki ruch z uwagi na "powody osobiste". Kanadyjczyk w kilku słowach podziękował również za spędzony wspólnie czas:

Bycie częścią Counter Logic Gaming przez ostatnie pół roku było fantastycznym doświadczeniem. Mam nadzieję, że już wkrótce powrócę na zawodową scenę, a gdy już to zrobię - mam nadzieję, że będę silniejszy.

Nie wiadomo jeszcze kto zajmie miejsce Subrozy, ale CLG zastrzegło już, że rozglądać się będzie za kimś doświadczonym. Do momentu znalezienia nowego piątego zawodnika, ekipę w roli zmiennika wspomoże hazed, który od momentu odejścia z drużyny pozostaje bezrobotny.

Obecny skład Counter Logic Gaming prezentuje się następująco:

  • Stephen "reltuC" Cutler
  • Kenneth "koosta" Suen
  • Ethan "nahtE" Arnold
  • Pujan "FNS" Mehta
  • James "hazed" Cobb – zmiennik