fot. DreamHack

Puchar Polski Cybersport: Sferis PRIDE drugim finalistą

W drugim półfinale Pucharu Polski Cybersport w Counter-Strike: Global Offensive Sferis PRIDE pokonało peace one love.

  • Sferis PRIDE 2:0 peace one love – Cobblestone 16:11, Train 16:14

Pierwsza mapa dzisiejszego starcia od początku była dość wyrównana, ale w końcówce to Sferis PRIDE poradziło sobie lepiej i przybliżyło się do wielkiego finału, wygrywając 16:11. Rywalizacja przeniosła się na Traina, na którym Jacek „minise” Jeziak i jego koledzy zaczęli jako terroryści. Efektywne ataki dawały im coraz większe prowadzenie, a także pokazywały bezradność rywali. Peace one love pierwszą rundę zdobyło dopiero w momencie, kiedy przeciwnicy mieli ich na koncie dziewięć. Do końca połowy to jednak PRIDE miało więcej do powiedzenia, triumfując w końcu 12:3. Po zmianie stron pol odrabiało straty, zbliżając się do remisu. W pewnym momencie na tablicy widniał już wynik 9:12. Wówczas reatz wraz z kompanami znów doszli do głosu. Do samego końca musieli się jednak pomęczyć, ale ostatecznie wygrali 16:14.

Tym samym Sferis PRIDE zagra w najważniejszym pojedynku turnieju przeciwko ALSEN-Team, zaś peace one love zmierzy się GROMclan o najniższy stopień podium. Wielki finał oraz mecz o trzecie miejsce odbędą się 5 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym równocześnie z Intel Extreme Masters w Katowicach. W puli nagród zmagań CS:GO znalazło się 25 000 złotych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oglądaj transmisję z DreamHacka w ESL.TV Polska i wygraj cenne nagrody!

Już jutro startuje DreamHack Masters Las Vegas 2017, podczas którego 16 zespołów rywalizować będzie o 450 000 dolarów. Na liście uczestników jest jedn...

>