fot. DreamHack

glace odsunięty od składu Rogue

Ekipa Rogue ostatnio powoli leczyła rany po nieudanych zawodach DreamHack ASTRO Open Leipzig 2017 i trzeba przyznać, że wychodziło jej to całkiem nieźle. Dobre wyniki w 24. sezonie ESEA Premier i pięć wygranych z rzędu spotkań poskutkowały nawet pozycją wicelidera. Tym większym zaskoczeniem jest zatem przesunięcie do rezerwy Nicolaia „glace’a” Jensena.

Organizacja poinformowała dziś, że Duńczyk po sześciu miesiącach gry został odsunięty od składu. Decyzja ta miała zapaść po wewnętrznych rozmowach, a jej celem jest zapewnienie dalszego prawidłowego rozwoju ekipy. Tyle jeśli chodzi o oficjalnie oświadczenie. Tak naprawdę nie wiadomo jednak czy glace czymś podpadł, czy może po prostu reszta zespołu uznała, iż taki krok będzie lepszy dla każdej ze stron.

Nie wiadomo jeszcze kto zajmie miejsce Jensena. On sam z kolei w szczególnych przypadkach będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu, gdyż jego umowa z Rogue pozostaje nadal ważna. Niemniej organizacja jest chętna do rozmów ze wszystkimi drużynami, które byłby zainteresowana usługami duńskiego zawodnika.

Obecny skład Rogue prezentuje się następująco:

  • Casper „cadiaN” Møller
  • Jesper „tenzki” Mikalski
  • Kamen „bubble” Kostadinov
  • Viktor „v1c7oR” Dyankov
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kRYSTAL podpisał nowy kontrakt z PENTA Sports

Czyżby PENTA Sports powoli wychodziła na prostą? Trudno stwierdzić to już teraz, niemniej niemiecka organizacja zrobiła mały krok w dobrym kierunku, p...

>