fot. ESL

kRYSTAL podpisał nowy kontrakt z PENTA Sports

Czyżby PENTA Sports powoli wychodziła na prostą? Trudno stwierdzić to już teraz, niemniej niemiecka organizacja zrobiła mały krok w dobrym kierunku, przedłużając wygasłą pod koniec ubiegłego roku umowę z Kevinem „kRYSTALem” Amendem.

Jeszcze na początku tego miesiąca kRYSTAL oficjalnie ogłosił, iż jest otwarty na wszelkie płynące z zewnątrz propozycje, sygnalizując tym samym zamiar odejścia. Jak widać, przez trzy tygodnie Niemiec zdążył zmienić swoje zdanie i pozostać w ekipie, której barwy reprezentuje już 2,5 roku.

Po zmianach, jakie w ostatnim czasie zaszły na scenie, potrzebowałem trochę czasu, by zastanowić się nad własną przyszłością. Jestem wdzięczny Pencie, że ten czas mi dała – stwierdził Amendem w oświadczeniu. – Po tym, jak udało nam się wreszcie stworzyć trzon zespołu, zamierzam dać z siebie wszystko, by powrócić wraz z nim do czołówki. Chciałbym ponadto przeprosić wszystkich naszych kibiców za przedłużający się proces budowy składu. Czasami nieoczekiwane zmiany i wewnętrzne konflikty po prostu mają miejsce i wszystkie zaangażowane w to osoby muszą przystosować się do nowej sytuacji. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie dla mnie i całej drużyny, mam także nadzieję, że będziecie nam kibicować również w przyszłości – dodał na zakończenie.

Przypomnijmy, że w drużynie nadal pozostały dwa wolne miejsca. Na ten moment ekipę w roli zmienników wspomagają Christopher „mUttt” Fernandes z k1ck eSports Club oraz Ricardo „fox” Pacheco, który ostatnio występował w SK Gaming.

Obecnie skład PENTA Sports prezentuje się następująco:

  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Stefan „stfN” Seier
  • Miikka „suNny” Kemppi
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO pewnie zwycięża nad DPD w PP Cybersport

Znamy drugiego półfinalistę Pucharu Polski Cybersport, który już 5 marca zagra w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Po dwóch starciach zwyciężyli za...