fot. Epsilon eSports

chrille żegna się z posadą trenera Epsilon eSports

W ekipie Epsilon eSports doszło do kolejnej już w ostatnich miesiącach zmiany. Tym razem z posadą pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec zespołu, Christian „Chrille” Lindberg, który współpracował z organizacją od marca ubiegłego roku.

Szwedzka formacja pod wodzą chrillego sięgnęła po swoje dwa największe sukcesy – zwycięstwo w letniej Pro Gamer League 2016 oraz (przede wszystkim) triumf na światowych finałach World Cyber Arena 2016. Teraz jednak podjęto decyzję o rozstaniu z Lindbergiem, motywując ją „potrzebą świeżego spojrzenia na kwestię taktyki”.

Ostatni czas nie sprzyja stabilizacji w Epsilon. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku skład na rzecz Fnatic opuścił Joakim „disco doplan” Gidetun, zaś kilka dni temu na transfer do Ninjas in Pyjamas zdecydował się William „draken” Sundin. W efekcie ostatnie spotkania drużyna musiała rozgrywać ze zmiennikiem.

Obecny skład Epsilon eSports prezentuje się następująco:

  • Fredrik „REZ” Sterner
  • André „BARBARR” Möller
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Karl-William „kalle” Haraldsen
  • Aleksandar „jayzaR” Zarkovic – testowany
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy harmonogram DreamHack Austin 2017

Organizatorzy zawodów DreamHack Austin 2017 ujawnili nam już wszystkie zaproszone na imprezę drużyny. To nie jednak nie koniec ogłoszeń - tym razem po...