Już dziś gracze PRIDE rozpoczną grę w eliminacjach do 3. edycji Hellcase Cup. Pierwszym rywalem Polaków będzie rosyjska formacja Elements Pro Gaming, czyli wicemistrzowie pierwszej edycji zawodów.

Ostatnie tygodnie boleśnie zweryfikowały marzenia PRIDE o powolnym włączaniu się do rywalizacji z najlepszymi. Ekipa Bartosza "Hypera" Wolnego nie poradziła sobie zarówno w ECS Season 3 Development League, jak i europejskich kwalifikacjach do 3. sezonu starLadder i-League StarSeries. W minionych pięciu meczach polski zespół odnosił same porażki do zera, mierząc się w międzyczasie m.in. z G2 Esports, North czy też Gambit Esports.

Jeszcze słabiej radzi sobie EPG. Rosjanie do Development League w ogóle się nie dostali, zaś w zakończonym niedawno 4. sezonie Binary Dragons Cup odpadli już ćwierćfinale. Zawodników z Europy Wschodniej nie można jednak lekceważyć, a zwłaszcza nie powinno się tego robić w stosunku do Kirilla "Boombl4" Mikhailova. 18-latek to najnowszy nabytek Elements Pro Gaming, ale młody wiek i krótki staż nie przeszkodziły mu z miejsca stać się najważniejszą postacią drużyny.

W ćwierćfinale eliminacji do 3. edycji Hellcase Cup, poza pojedynkiem PRIDE z EPG, zobaczymy również trzy inne spotkania. Ich rozpiskę prezentujemy poniżej:

22 marca
13:00 Tricked Esport vs RANKS BO3
16:00 PRIDE vs Elements Pro Gaming BO3
23 marca
13:00 Norse vs Manatee eSports BO3
16:00 ex-Dark Passage vs Outlaws BO3

Na ten moment nie ma żadnych informacji odnośnie ewentualnej transmisji meczu Polaków, ani w języku polskim, ani angielskim.