STS

kaze piątym graczem Flash Gaming

Powstała przed kilkunastoma dniami organizacja Flash Gaming skompletowała skład swojej dywizji CS:GO. Do złożonego dotychczas z czterech Chińczyków zespołu dołączył zawodnik z Malezji, Andrew „kaze” Khong. Drużyna powstała z inicjatywy byłych graczy TyLoo, którzy odeszli skonfliktowani ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Qifang „Karsa” Su i Yulun „fancy1” Cai, bo o nich tu mowa, w krótkim czasie ściągnęli swojego byłego […]

Powstała przed kilkunastoma dniami organizacja Flash Gaming skompletowała skład swojej dywizji CS:GO. Do złożonego dotychczas z czterech Chińczyków zespołu dołączył zawodnik z Malezji, Andrew „kaze” Khong.

Drużyna powstała z inicjatywy byłych graczy TyLoo, którzy odeszli skonfliktowani ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Qifang „Karsa” Su i Yulun „fancy1” Cai, bo o nich tu mowa, w krótkim czasie ściągnęli swojego byłego kolegę, YuanZhanga „Attackera” Shenga oraz grającego w Vici Gaming Kunhuę „LOVEYYa” Baia.

Brakowało tylko piątego, którym wczoraj okazał się kaze. Khong od listopada ubiegłego roku reprezentował barwy JYP Gaming, z którym wystąpił na światowych finałach World Cyber Arena 2016 oraz WESG 2016. Niemniej na obu tych imprezach ekipa nie osiągnęła niczego spektakularnego, toteż nie ma się co dziwić, że Malezyjczyk skrzętnie skorzystał z możliwości dołączenia do mocniejszej formacji.

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z możliwości gry dla Flash Gaming – napisał kaze w oficjalnym oświadczeniu. – Jestem im bardzo wdzięczny za wybranie, gra z czołowymi zawodnikami z Chin to dla mnie wielka szansa oraz zaszczyt. Mam nadzieję, że w tym składzie będziemy reprezentować Azję na międzynarodowych turniejach, a nawet na Majorze! Damy z siebie wszystko. Chciałbym również podziękować JYP Gaming i właścicielom drużyny za pełne wsparcie oraz reszcie graczy za świetny wspólnie spędzony czas. Specjalne podziękowania kieruję do Aimana „aimaNNNa” Azhama, który wziął mnie do drużyny, oraz Aarona „pkzida” Pereiry, od którego się uczyłem. To wiele mi dało – zakończył.

Obecny skład Flash Gaming prezentuje się następująco:

  • YuLun „fancy1” Cai
  • QiFang „Karsa” Su
  • KunHua „LOVEYY” Bai
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • Andrew „kaze” Khong

Na podstawie porozumienia między organizacjami kaze będzie nadal występować w barwach JYP podczas ZEN Esports Network League. Malezyjski zespół zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie azjatyckiej i ma duże szanse na awans do fazy play-off.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
StarCraft Remastered

StarCraft Remastered potwierdzony!

Plotki okazały się prawdziwe. Blizzard Entertainment oficjalnie potwierdził wydanie StarCraft: Brood War w odświeżonej wersji Remastered, zwanej także...