STS
Jankos
fot. Riot Games

Już dziś w LCS EU Jankos zagra przeciwko Cinkrofowi

Przed nami drugi dzień ostatniej już kolejki LCS EU 2017 Spring Split. Dzisiejsze spotkania nie będą miały zbyt dużego znaczenia dla większości ekip. Jedyną grającą dziś formacją, której ewentualna wygrana jest w stanie cokolwiek zmienić jest H2k-Gaming. Dzięki zwycięstwu H2K wciąż będzie miało możliwość zajęcia pierwszej lokaty w grupie B. Pojedynek H2K z Origen będzie o […]

Przed nami drugi dzień ostatniej już kolejki LCS EU 2017 Spring Split. Dzisiejsze spotkania nie będą miały zbyt dużego znaczenia dla większości ekip. Jedyną grającą dziś formacją, której ewentualna wygrana jest w stanie cokolwiek zmienić jest H2k-Gaming. Dzięki zwycięstwu H2K wciąż będzie miało możliwość zajęcia pierwszej lokaty w grupie B. Pojedynek H2K z Origen będzie o tym ciekawszy, że na Summoner’s Rift przeciwko sobie powalczą dwaj polscy dżunglerzy – Marcin „Jankos” Jankowski oraz Jakub „Cinkrof” Rokicki.

Jak wspominaliśmy wyżej, na początek, o godzinie 17:00, na arenie w Berlinie pojawią się zawodnicy H2k-Gaming oraz Origen. Tym drugim nie udało się do tej pory triumfować ani razu, oczywiście nie biorąc pod uwagę pojedynczych potyczek. Nic nie wskazuje na to, aby dziś Origen miało jakiekolwiek szanse w starciu z H2K, które nieprzerwanie gra na równym, bardzo wysokim poziomie. Mimo że prawdopodobnie będzie to jednostronny pojedynek, to warto zwrócić uwagę na poczynania Polaków z obu formacji.

Chwilę po zakończeniu pierwszego meczu na pole bitwy wyjdą gracze Misfits oraz Giants Gaming. Rezultat tego spotkania nie zmieni zupełnie nic w zestawieniu A. Zarówno Misfits, jak i Giants są już pewne swojego miejsca w grupie i wynik ich starcia nie będzie miał żadnego znaczenia. Zdecydowanym faworytem jest Misfits, które pomimo pewnych problemów w ostatnich kolejkach, wciąż pozostaje jedną z najlepszych ekip europejskiego LCS. Z drugiej strony Giants Gaming w tym splicie pokazuje się z bardzo słabej strony i ma nikłe szanse na ogranie drużyny PowerOfEvila.

Piątek, 31 marca 2017
17:00 H2k-Gaming VS Origen
20:00 Giants Gaming VS Misfits Misfits

Mecze LCS EU 2017 Spring Split możecie obejrzeć na kanale teamfrenzygg. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00. Po więcej informacji na temat europejskiej odsłony LCS zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

hazed zagra w Liquid podczas iBUYPOWER Invitational

Już jutro rozpoczną się zawody iBUYPOWER Spring 2017 Invitational, w których udział weźmie osiem ekip z Ameryki Północnej. Jednym z uczestników online...