STS
fot. DreamHack

hazed zagra w Liquid podczas iBUYPOWER Invitational

Już jutro rozpoczną się zawody iBUYPOWER Spring 2017 Invitational, w których udział weźmie osiem ekip z Ameryki Północnej. Jednym z uczestników online’owego turnieju będzie Team Liquid, który ostatnio rozstał się z jednym ze swoich graczy. W nocy ze środy na czwartek Jacob „Pimp” Winneche rozegrał swój ostatni mecz w barwach Liquid. Wcześniej Duńczyk złożył tzw. transfer request, […]

Już jutro rozpoczną się zawody iBUYPOWER Spring 2017 Invitational, w których udział weźmie osiem ekip z Ameryki Północnej. Jednym z uczestników online’owego turnieju będzie Team Liquid, który ostatnio rozstał się z jednym ze swoich graczy.

W nocy ze środy na czwartek Jacob „Pimp” Winneche rozegrał swój ostatni mecz w barwach Liquid. Wcześniej Duńczyk złożył tzw. transfer request, czyli oficjalnie wyraził prośbę o zgodę na odejście. W tej sytuacji drużyna zmuszona była rozpocząć poszukiwania zastępstwa.

Z uwagi na zbyt małą ilość czasu zdecydowano się na opcję tymczasową w postaci Jamesa „hazeda” Cobba. 27-latek wraz z końcem ubiegłego roku opuścił po dwóch latach Counter Logic Gaming i od tego czasu pozostaje bezrobotny. W ostatnim czasie pełnił rolę zmiennika w Muffin Lightning oraz CLG, a teraz na takiej samej zasadzie zatrudniono go w Liquid.

Skład Teamu Liquid podczas iBUYPOWER Invitational będzie prezentować się następująco:

  • Nick „nitr0” Cannella
  • Jonathan „EliGE” Jablonowski
  • Josh „jdm64” Marzano
  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • James „hazed” Cobb – zmiennik

iBUYPOWER Spring 2017 Invitational rozegrane zostanie 1 i 2 kwietnia. Łączna pula nagród zawodów, na których zobaczymy m.in. Cloud9 oraz OpTic Gaming, to 16 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pomóż Polsce awansować na Overwatch World Cup 2017

Podczas tegorocznego BlizzConu zorganizowane zostaną drugie oficjalne Mistrzostwa Świata w Overwatch. Tym razem Blizzard postanowił podwoić liczbę ucz...