STS
fot. SLTV

Raxxo zasila szeregi Pompa Teamu

W końcu potwierdziły się informacje o zmianie w składzie League of Legends Pompa Teamu. Z zespołem pożegnał się Bartłomiej „Dzondzy” Królak, a jego miejsce zajął Oskar „Raxxo” Bazydło. Z Dzondzym rozstano się ze względu na przeprowadzkę drużyny do gaming house’u. Bartek Królak zdecydował, że woli ukończyć szkołę, a dopiero później skupić się na profesjonalnym graniu. […]

W końcu potwierdziły się informacje o zmianie w składzie League of Legends Pompa Teamu. Z zespołem pożegnał się Bartłomiej „Dzondzy” Królak, a jego miejsce zajął Oskar „Raxxo” Bazydło.

Z Dzondzym rozstano się ze względu na przeprowadzkę drużyny do gaming house’u. Bartek Królak zdecydował, że woli ukończyć szkołę, a dopiero później skupić się na profesjonalnym graniu. Jego miejsce na dolnej alejce zajmie wspomniany we wstępie Oskar Bazydło. Raxxo doświadczenie zdobywał przede wszystkim w rosyjskim odpowiedniku LCS – LCL. Tam reprezentował barwy m.in. RoX.

Pompa Team aktualnie rywalizuje m.in. w ESL Mistrzostwach Polski. Nowy zespół Raxxo ma za sobą dwa wygrane mecze – z Jasnym Gwintem i Teamem DPD, dzięki czemu jest pewny udziału w fazie pucharowej 14. sezonu.

Aktualny skład Pompa Teamu:

  • Marcin „Unknown” Kubicki
  • Karol „t4nky” Słomka
  • Mateusz „Matislaw” Zagórski
  • Łukasz „Puki style” Zygmunciak
  • Oskar „Raxxo” Bazydło
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Urszula Klimczak

Urszula Klimczak: psycholog w drużynie e-sportowej powinien być normą

Zawodnicy Team ROCCAT od kilku tygodni są na językach wszystkich entuzjastów europejskich rozgrywek League of Legends Championship Series. Drużyna, kt...