STS
fot. Bethesda

Slash kolejną ujawnioną postacią Quake Champions

Duet Bethesda-id Software zaprezentował światu czwartego już championa, który znajdzie się w Quake Champions. Tym razem wybór deweloperów ponownie padł na postać kobiecą, która jednak z delikatnością niewiele ma wspólnego.

Slash, bo tak na imię ma wspomniana bohaterka, to uzależniona od narkotyków fanatyczka łyżwiarstwa, którą w nałóg wprowadziła rozbrzmiewająca w jej głowie melodia niewiadomego pochodzenia. Niemniej dzięki poruszaniu się na rolkach czempionka jest bardzo zwinna – potrafi nawet przykucnąć w ruchu, nie wytracając przy tym nabranej prędkości, dzięki czemu o wiele trudniej ją trafić. Ponadto posiada ona umiejętność aktywną, w wyniku której pozostawia za sobą smugę plazmy. Ślad ten zadaje obrażenia każdemu, kto go dotknie, a potem można go również zdetonować.

Wcześniej poznaliśmy już trzech czempionów – Nyx, Scalebearera oraz Anarkiego, Ponadto warto przypomnieć, że dziś wystartowała zamknięta beta Quake Champions i twórcy rozesłali już zaproszenia do pierwszych szczęśliwców.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP za mocny, druga porażka Virtus.pro na SL i-League

Virtus.pro poniosło drugą porażkę podczas finałów 3. sezonu StarLadder i-League StarSeries. Tym razem pogromcami polskiej formacji okazali się gracze...