fot. DreamHack/Adela Sznajder

Dosia wybrany MVP DreamHack Austin 2017

Za nami zmagania podczas DreamHack Austin 2017, a tymczasem serwis HLTV, jak przy okazji każdych większych zawodów, wybrał najbardziej wartościowego gracza. Tytuł MVP całego turnieju trafił tym razem w ręce Mikhaila „Dosi” Stolyarova, czyli członka zwycięskiego Gambit Esports.

W wielkim finale DreamHacka Gambit pokonało Immortals, zaś Dosia był wiodącą postacią tego pojedynku. Zresztą Rosjanin przez cały weekend imponował formą. Tylko raz, w meczu otwarcia z Heroic, zdarzyło mu się osiągnąć rating poniżej 1,00, zaś w przekroju całej imprezy pochwalić się mógł imponującym wynikiem 1,16. Lepszą punktację wykręcił tylko Kenny „kennyS” Schrub, ale jego G2 Esports odpadło w półfinale, ulegając właśnie ekipie Stolyarova.

Samo Gambit od dłuższego już czasu puka do bram światowej czołówki. Zespół z Europy Wschodniej na dwóch ostatnich Majorach zagwarantował sobie status legendy, wygrywając po drodze kilka mniejszych międzynarodowych imprez.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin i PENTA rozpoczynają zmagania w Hellcase Cup 4

Dzisiaj zainaugurowana zostanie czwarta edycja online'owych zawodów Hellcase Cup. Już pierwszego dnia czekają nas polskie akcenty w postaci pojedynków...