STS
Iluzjonist
fot. facebook.com/Iluzjonist

Spadkowicze z LCS ze zwycięstwami w pierwszej kolejce Challenger Series

Za nami mecze pierwszej kolejki Challenger Series EU 2017 Summer Split. Wczoraj rozstrzygnięte zostały trzy spotkania, z których tylko jedno zakończyło się remisem. Punktami podzieliły się Red Bulls oraz FC Schalke 04, natomiast ich kompletem mogą cieszyć się zawodnicy Origen oraz Giants Gaming. Na początek dnia ekipa KaSinga podjęła walkę z reprezentantami niemieckiego klubu FC […]

Za nami mecze pierwszej kolejki Challenger Series EU 2017 Summer Split. Wczoraj rozstrzygnięte zostały trzy spotkania, z których tylko jedno zakończyło się remisem. Punktami podzieliły się Red Bulls oraz FC Schalke 04, natomiast ich kompletem mogą cieszyć się zawodnicy Origen oraz Giants Gaming.

Na początek dnia ekipa KaSinga podjęła walkę z reprezentantami niemieckiego klubu FC Schalke 04. Pierwszy punkt w serii padł łupem Red Bulls, które zmasakrowało swoich przeciwników, ostatecznie zwyciężając z niemalże dwudziestotysięczną przewagą w złocie. W drugiej odsłonie spotkania Red Bulls znów dyktowało swoim oponentom warunki w początkowej fazie gry, lecz późniejsze ogromne błędy zaprzepaściły ich szanse na zwycięstwo i S04 zdołało doprowadzić do remisu.

Następnie zobaczyliśmy mecz z udziałem Ireneusza „Iluzjonista” Opalińskiego, który w pierwszej kolejce wystąpił jako zmiennik Origen. Paris Saint-Germain bardzo dobrze rozpoczęło pierwszą potyczkę, ale w jej późniejszej fazie to Origen podejmowało lepsze decyzje. Bezbłędny Rakan w wykonaniu Iluzjonista nie pozwalał podopiecznym paryskiego klubu sportowego na zbyt wiele. W drugiej grze podopieczni xPeke byli dużo bardziej pewni siebie i bez problemów dokończyli dzieła zniszczenia, wygrywając z PSG.

Dzień zakończył się starciem Giants Gaming z Wind and Rain. Drużyna Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego zagrała bardzo równo, dwukrotnie pokonując Wind and Rain w zdecydowanym stylu, nieprzerwanie kontrolując wszelkie ruchy przeciwnika. Zmuszone do gry z aż trzema zawodnikami zastępczymi WAR w obu rozgrywkach uległo w nieco ponad pół godziny.

Wyniki pierwszej kolejki Challenger Series EU 2017 Summer Split:

Niedziela, 18 czerwca 2017
15:00 Red Bulls 1 : 1 FC Schalke 04 Bo2
17:00 Paris Saint-Germain 0 : 2 Origen Bo2
19:00 Giants Gaming 2 : 0 Wind and Rain Bo2

Kolejne mecze Challenger Series EU 2017 Summer Split odbędą się w najbliższą niedzielę, 25 czerwca.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na`Vi pokonane. Virtus.pro najlepsze w Moskwie

Po wielu miesiącach słabych występów, zmęczeni po podróży do Atlanty, reprezentanci Virtus.pro okazali się najlepsi podczas rozgrywanego w Moskwie Adr...