STS
ROX Tigers Mickey
fot. ESL/Patrick Strack

Mickey rozstaje się z ROX Tigers

Kolejny split LCK 2017 nie idzie po myśli ROX Tigers. Na półmetku fazy grupowej koreańska formacja zajmuje dopiero siódme miejsce. W związku ze słabymi rezultatami włodarze „Tygrysów” postanowili dokonać zmian w składzie. Z drużyną pożegnał się midlaner – Son „Mickey” Young-min. W 22 rozegranych spotkaniach Son osiągnął KDA na poziomie 2,6. Jest to drugi od końca […]

Kolejny split LCK 2017 nie idzie po myśli ROX Tigers. Na półmetku fazy grupowej koreańska formacja zajmuje dopiero siódme miejsce. W związku ze słabymi rezultatami włodarze „Tygrysów” postanowili dokonać zmian w składzie. Z drużyną pożegnał się midlaner – Son „Mickey” Young-min.

W 22 rozegranych spotkaniach Son osiągnął KDA na poziomie 2,6. Jest to drugi od końca rezultat wśród graczy ze środkowej linii grających w LCK 2017 Summer. Nieco lepiej prezentuje się jego liczba zabitych stworów na minutę. W tym zestawieniu Mickey wyprzedził między innymi Pawna grającego w kt Rolster oraz byłego gracza „Tygrysów” – Kuro, obecnie reprezentującego Afreeca Freecs.

Choć Mickey był jedynym midlanerem zgłoszonym przez ROX Tigers na letnią rundę, to organizacja nie ujawniła, kto zajmie jego miejsce, ani gdzie potencjalnie trafi Son. Następcę Koreańczyka poznamy najpóźniej jutro, bowiem wtedy Sangyoon i kompani stoczą kolejny pojedynek w LCK. Ich rywalem będzie kt Rolster.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Shaco

Patch 7.13 zagościł na Summoner's Rift

Na serwerach League of Legends pojawiła się nowa aktualizacja. Patch oznaczony numerem 7.13 wprowadza standardowo kilka zmian w balansie czempionów or...