Wczoraj poinformowaliśmy o odejściu midlanera pierwszego składu ROX Tigers - Sona "Mickey'ego" Young-mina. Koreańska formacja zaprezentowała dzisiaj jego następców. Podczas drugiej połowy letniej rundy LCK 2017 na środkowej linii "Tygrysów" naprzemiennie grać będą Kim "Crow" Seon-gyu oraz Kim "Lava" Tae-hoon.

Obydwaj zawodnicy to nowicjusze koreańskiej sceny LoL-a. Crow grał dotychczas jedynie w zeszłorocznej edycji KeSPA Cup oraz wiosennej rundzie Challengers Korea 2017 w barwach Rising Star Gaming. Z kolei Lava był jednym z rezerwowych SK telecom T1, występując wówczas pod pseudonimem Taehoon. Nie zagrał jednak w ani jednym meczu w profesjonalnych rozgrywkach, nawet w KeSPA Cup 2016. Dla obydwu zawodników będzie to pierwsza okazja do gry na tym szczeblu rozgrywek.

ROX Tigers znajduje się na siódmym miejscu rankingu LCK 2017 Summer. Na chwilę obecną "Tygrysy" mają na koncie cztery zwycięstwa i sześć porażek. W dzisiejszym meczu z kt Rolster swój debiut w LCK zaliczył Lava. Choć jego formacja zdołała pokonać wicemistrzów Korei Południowej, zgranie midlanera z resztą zespołu pozostawiało wiele do życzenia. Jednak jako że był to pierwszy mecz Lavy w zupełnie nowym środowisku, można wybaczyć mu nieco słabszą grę.