fot. PGL

Jak zdobyć skrzynki podczas PGL Major Kraków 2017?

Przed nami drugi tegoroczny turniej rangi Major, tym razem organizowany przez PGL. Zawody w Krakowie przyciągną do naszego kraju najlepsze ekipy świata, wśród których znalazły się m.in. Virtus.pro oraz PENTA Sports, ale dla wielu nie to jest najważniejsze. Znaczenie ma coś zupełnie innego – pakiety wartościowych pamiątek, które mamy szansę otrzymać podczas oglądania kolejnych spotkań. Aby tradycji stało się zadość także przy okazji PGL Major 2017 opiszemy co dokładnie trzeba zrobić, by taką skrzynkę otrzymać. Tym bardziej, że do jej otwarcia niepotrzebny jest żadne klucz, zaś w środku znaleźć możemy wiele wartościowych rzeczy z upragnionym przez wszystkich AWP Dragon Lore na czele.

Tak jak zawsze po każdej rozegranej przez zawodników rundzie mamy niewielkie szanse na otrzymanie pakietu odpowiadającego mapie, na której rozgrywane jest dane spotkanie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by podczas jednego meczu wydropić więcej niż jedną skrzynkę. Trzeba mieć tylko sporo szczęścia. Podczas Majora starcia rozgrywane będą w sumie na siedmiu mapach i oznacza to, że zdobyć będziemy mogli siedem różnych pakunków, posiadających odmienną zawartość.

Jak już zostało wspomniane, aby w ogóle mieć możliwość otrzymania takiego kontenera, należy oczywiście oglądać mecze. Można to robić na dwa sposoby:

1. Za pośrednictwem oficjalnego kanału PGL w serwisie Twitch. Wcześniej należy się jednak zalogować oraz podpiąć swoje konto Steam:

2. Za pośrednictwem GOTV poprzez zakładkę dostępną w CS:GO:

Wbrew temu, co można sądzić, jednoczesne korzystanie z Twitcha oraz GOTV nie zwiększy naszych szans na wypadnięcie skrzynki. Wyjątkiem jest sytuacja, w której korzystamy z dwóch różnych kont. tj. jedno mamy podpięte pod stream, zaś z drugiego otwieramy Counter-Strike’a. I ostatnia kwestia – oglądając spotkania z mobilnej aplikacji Twitch również możemy otrzymać drop.

Major startuje już w niedzielę, a harmonogram i najważniejsze informacje możecie znaleźć w naszej relacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Druga szansa innocenta, jedenasta Virtusów. Ciekawostki o Majorach!

Do rozpoczęcia fazy grupowej PGL Major Kraków 2017 odliczamy już tylko godziny. Gracze powoli rozgrzewają się przed swoimi meczami, kibice wyciągają k...