fot. DreamHack/Jennika Ojala

Luminosity Gaming wymienia dwóch zawodników

Luminosity Gaming mogło pochwalić się jednym ze stabilniejszych składów w CS:GO. Brazylijska formacja występowała w niezmienionej formie od września ubiegłego roku, ale teraz to już przeszłość. Wszystko dlatego, że jej szeregi opuścili Lucas „destinyy” Bullo oraz Bruno „shz” Martinelli.

Powodem roszady ma być nienajlepsza ostatnio atmosfera wewnątrz drużyny, którą z kolei spowodowały niezbyt korzystne wyniki. Co prawda jeszcze w kwietniu Latynosi zakwalifikowali się na DreamHack ASTRO Open Austin 2017, ale bardzo szybko pożegnali się z imprezą, zajmując ostatnie miejsce w swojej grupie. Poza tym próżno szukać jakichkolwiek sukcesów. Ba, gracze Luminosity nie dali nawet rady zająć bezpiecznego miejsca w 3. sezonie Esports Championship Series, przez co czeka ich gra w barażach.

Jak zatem widać zmiany były konieczne. Padło na destinyy’ego oraz shza. Ten pierwszy związany był z drużyną od lipca 2016 roku, drugi zaś dołączył dwa miesiące później. Swojej posady nie obronił również dotychczasowy szkoleniowiec drużyny, Felippe „felippe1” Martins. Tak czy siak, bardzo szybko znaleziono zastępstwa dla Bullo i Martinelliego. Dwa dopiero co zwolnione miejsca przypadły w udziale Marcelo „chelo” Cespedesowi oraz Gabrielowi „NEKIZowi” Schenato. Obaj zawodnicy przed kilkoma dniami zakończyli swoją współpracę z paiN Gaming.

Wobec tego obecny skład Luminosity Gaming prezentuje się następująco:

  • Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves
  • Gustavo „yeL” Knittel
  • Vinicios „PKL” Coelho
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Gabriel „NEKIZ” Schenato
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaczynamy drugi dzień DreamHack Valencia 2017, EnVy o krok od blamażu

Już o godzinie 11:00 rozpocznie się drugi dzień zmagań w ramach zawodów DreamHack ASTRO Open Valencia 2017. Najpierw w rozpaczliwej walce o życie napr...