STS

O nas

Cybersport.pl to największy w Polsce serwis o esporcie, który codziennie dostarcza najświeższe informacje z większości scen.

Na rynku działamy od ponad 10 lat. Właścicielem serwisu jest firma ESL GAMING POLSKA SP. Z O.O., która jest między innymi organizatorem Intel Extreme Masters w Katowicach. Wraz z upływem lat cybersport.pl przekształcił się wyłącznie w źródło najświeższych informacji o esporcie. Miesięcznie zamieszczamy kilkaset publikacji, a prezentując nowy wygląd naszej strony, chcemy dostarczać Wam jeszcze ciekawszych treści.

Zajmujemy się najpopularniejszymi platformami, do których między innymi należą: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, StarCraft II, Hearthstone, World of Tanks, Dota 2, Heroes of the Storm i nie tylko. Publikujemy newsy, wywiady, artykuły, recenzje czy też felietony, dotyczące turniejów, najpopularniejszych graczy oraz wydarzeń na światowej i lokalnej scenie esportu.

Stale współpracujemy z różnymi firmami i wciąż jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły. Wszystkich zainteresowanych reklamą lub jakąkolwiek współpracą zachęcamy do Kontaktu.