STS

Redakcja

Masz newsa? Poinformuj nas!

Cybersport.pl to portal o esporcie tworzony przez pasjonatów, którzy w tej branży działają od wielu lat.

Esport to nie tylko najbardziej prestiżowe turnieje o ogromne pule nagród. To także zawody w CS:GO, League of Legends czy inne gry, o których informacje bardzo często trudno jest znaleźć.

Naszym głodnym esportu czytelnikom chcemy codziennie dostarczać newsy dotyczące zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych wydarzeń, które również są ważne dla branży. Nie uda nam się to bez pomocy czytelników, organizatorów czy obserwatorów sceny.

Słyszałeś o jakiejś ciekawej inicjatywie czy imprezie gier komputerowych? Poinformuj nas, kontaktując się poprzez e-mail: [email protected]

Patronat medialny

Organizujesz turniej esportowy? Możemy go wesprzeć!

Organizujesz imprezę esportową i chcesz dotrzeć do tysięcy czytelników w całej Polsce? Patronat medialny Cybersport.pl jest na to doskonałym sposobem. Skontaktuj się z nami za pomocą maila [email protected], przedstawiając szczegóły dotyczące wydarzenia, które przygotowujesz, a porozmawiamy i dojdziemy do porozumienia. Jesteśmy otwarci na różne współprace!

Dołącz do nas!

Cybersport.pl jest otwarty na rozpoczęcie współpracy z nowymi redaktorami, którzy chcą, by ich publikacje każdego dnia docierały do wielu tysięcy fanów esportu. Szukamy zarówno specjalistów, jak i młode osoby, które chcą zdobywać doświadczenie i poznawać naszą branżę. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

Warto śledzić

Działalność Cybersport.pl to nie tylko strona internetowa, ale także różne kanały social media. Zachęcamy do śledzenia ich, ponieważ tam informujemy o najważniejszych publikacjach, ale także o transmisjach, turniejach i nie tylko!