Redakcja

Masz newsa? Poinformuj nas!

Cybersport.pl to portal tworzony przez pasjonatów e-sportu, którzy w tej branży działają od wielu lat.

Śledzimy wszystkie sceny, na których odbywa się rywalizacja w grach komputerowych, jednak nie zawsze docierają do nas informacje na temat mniejszych turniejów, czy inicjatyw godnych polecenia.

Chcemy codziennie dostarczać Wam newsy, dotyczące zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych wydarzeń, które również są ważne dla esportu. Nie uda nam się to bez pomocy czytelników, organizatorów, czy obserwatorów sceny. Słyszałeś o jakiejś ciekawej inicjatywie czy imprezie gier komputerowych? Poinformuj nas, kontaktując się z jednym z redaktorów lub za pomocą fan page’a na facebooku. Razem możemy stworzyć serwis, który codziennie będzie dostarczał najciekawsze informacje!

Patronat medialny

Organizujesz imprezę esportową i chcesz dotrzeć do tysięcy czytelników w całej Polsce? Patronat medialny cybersport.pl jest na to doskonałym sposobem. Skontaktuj się z nami za pomocą maila g.latka@eslgaming.com, przedstawiając szczegóły dotyczące wydarzenia, które przygotowujesz, a porozmawiamy i dojdziemy do porozumienia. Jesteśmy otwarci na różne współprace!

Dołącz do nas!

Cybersport.pl jest otwarty na rozpoczęcie współpracy z nowymi redaktorami, którzy chcą, by ich publikacje każdego dnia docierały do wielu tysięcy fanów e-sportu. Szukamy zarówno specjalistów, jak i młode osoby, które chcą zdobywać doświadczenie i poznawać naszą branżę. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

Warto śledzić

Działalność naszego serwisu to nie tylko cybersport.pl, ale także różne kanały social media. Zachęcamy do śledzenia ich, ponieważ tam informujemy Was o najważniejszych publikacjach, ale także o transmisjach, turniejach i nie tylko!

>