Nazwa | ESL Pro League Season 16 |
Data | 31 sierpnia – 2 października 2022 |
Miejsce | Malta |
Gra | CS:GO |
Liczba uczestników | 24 |
Pula nagród | 835 000 $ |
System | faza grupowa: cztery grupy round robin faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji |
Nazwa | ESL Pro League Season 16 |
Data | 31 sierpnia – 2 października 2022 |
Miejsce | Malta |
Gra | CS:GO |
Liczba uczestników | 24 |
Pula nagród | 835 000 $ |
System | faza grupowa: cztery grupy round robin faza pucharowa: drabinka pojedynczej eliminacji |
Astralis |
BIG |
Cloud9 |
Complexity |
||||
Xyp9x | tabseN | nafany | JT | ||||
gla1ve | syrsoN | sh1ro | FaNg | ||||
k0nfig | faveN | interz | floppy | ||||
blameF | Krimbo | Ax1Le | Grim | ||||
Farlig | k1to | HObbit | hallzerk | ||||
trace (trener) | gob b (trener) | groove (trener) | T.c (trener) | ||||
|
|||||||
ENCE |
Endpoint CeX |
Eternal Fire |
Evil Geniuses |
||||
Snappi | Surreal | XANTARES | Brehze | ||||
dycha | CRUC1AL | woxic | CeRq | ||||
Maden | MiGHTYMAX | imoRR | autimatic | ||||
SunPayus | Nertz | MAJ3R | HexT | ||||
valde | Kjaerbye | paz | neaLaN | ||||
sAw (trener) | Rejin (trener) | hardstyle (trener) | Vorborg (trener) | ||||
|
|||||||
FaZe Clan |
Fnatic |
For The Win Esports |
FURIA |
||||
rain | KRIMZ | DDias | yuurih | ||||
broky | mezii | arrozdoce | arT | ||||
Twistzz | nicoodoz | Ag1l | KSCERATO | ||||
karrigan | roeJ | stadodo | drop | ||||
ropz | FASHR | kst | saffee | ||||
RobbaN (trener) | keita (trener) | D10S (trener) | guerri (trener) | ||||
|
|||||||
G2 Esports |
HEET |
Heroic |
Team Liquid |
||||
huNter- | bodyy | stavn | EliGE | ||||
NiKo | afro | cadiaN | NAF | ||||
m0NESY | Djoko | TeSeS | oSee | ||||
jks | Ex3rcice | refrezh | nitr0 | ||||
HooXi | JACKZ | sjuush | YEKINDAR | ||||
XTQZZZ (trener) | matHEND (trener) | Xizt (trener) | daps (trener) | ||||
|
|||||||
MIBR |
MOUZ |
Movistar Riders |
Natus Vincere |
||||
exit | frozen | mopoz | s1mple | ||||
Tuurtle | dexter | alex | electronic | ||||
JOTA | torzsi | DeathZz | Perfecto | ||||
brnz4n | JDC | dav1g | b1t | ||||
HEN1 | xertioN | MartinezSa | sdy | ||||
BIT (trener) | sycrone (trener) | bladE (trener) | B1ad3 (trener) | ||||
|
|||||||
Ninjas in Pyjamas |
Outsiders |
Team Spirit |
Team Vitality |
||||
REZ | qikert | chopper | apEX | ||||
Plopski | Jame | magixx | ZywOo | ||||
hampus | FL1T | s1ren | dupreeh | ||||
es3tag | n0rb3r7 | Patsi | Magisk | ||||
Brollan | fame | w0nderful | Spinx | ||||
djL (trener) | dastan (trener) | hally (trener) | zonic (trener) |
Grupa A | Grupa B | |||||||||||||
# | Drużyna | M | W | P | # | Drużyna | M | W | P | |||||
1. | Team Vitality | 5 | 5 | 0 | 1. | G2 Esports | 5 | 5 | 0 | |||||
2. | Fnatic | 5 | 3 | 2 | 2. | FaZe Clan | 5 | 4 | 1 | |||||
3. | Natus Vincere | 5 | 2 | 3 | 3. | Outsiders | 5 | 3 | 2 | |||||
4. | Team Spirit | 5 | 2 | 3 | 4. | BIG | 5 | 2 | 3 | |||||
5. | Ninjas in Pyjamas | 5 | 2 | 3 | 5. | MIBR | 5 | 1 | 4 | |||||
6. | Endpoint CeX | 5 | 1 | 4 | 6. | For The Win Esports | 5 | 0 | 5 |
Grupa C | Grupa D | |||||||||||||
# | Drużyna | M | W | P | # | Drużyna | M | W | P | |||||
1. | MOUZ | 5 | 4 | 1 | 1. | Cloud9 | 5 | 4 | 1 | |||||
2. | Heroic | 5 | 4 | 1 | 2. | FURIA | 5 | 4 | 1 | |||||
3. | Complexity | 5 | 3 | 2 | 3. | Team Liquid | 5 | 3 | 2 | |||||
4. | Astralis | 5 | 2 | 3 | 4. | Eternal Fire | 5 | 2 | 3 | |||||
5. | ENCE | 5 | 1 | 4 | 5. | Evil Geniuses | 5 | 2 | 3 | |||||
6. | HEET | 5 | 1 | 4 | 6. | Movistar Riders | 5 | 0 | 5 |
|
Harmonogram |
|
31 sierpnia | ||||||
Grupa A |
||||||
12:30 | Natus Vincere | 2:0 | Team Spirit | Nuke 16:11 Dust2 16:9 |
||
16:00 | Team Vitality | 2:0 | Endpoint CeX | Vertigo 16:12 Inferno 16:5 |
||
19:30 | Ninjas in Pyjamas | 0:2 | Fnatic | Ancient 4:16 Overpass 4:16 |
1 września | ||||||
Grupa A |
||||||
12:30 | Team Spirit | 2:1 | Endpoint CeX | Overpass 16:3 Ancient 17:19 Vertigo 22:18 |
||
16:00 | Natus Vincere | 2:1 | Fnatic | Ancient 14:16 Mirage 16:8 Inferno 16:7 |
||
19:30 | Ninjas in Pyjamas | 0:2 | Team Vitality | Nuke 14:16 Vertigo 8:16 |
2 września | ||||||
Grupa A |
||||||
12:30 | Natus Vincere | 0:2 | Endpoint CeX | Ancient 7:16 Dust2 10:16 |
||
16:00 | Ninjas in Pyjamas | 0:2 | Team Spirit | Mirage 9:16 Nuke 7:16 |
||
19:30 | Team Vitality | 2:1 | Fnatic | Nuke 6:16 Inferno 16:12 Mirage 16:11 |
3 września | ||||||
Grupa A |
||||||
12:30 | Ninjas in Pyjamas | 2:0 | Endpoint CeX | Vertigo 16:7 Inferno 19:15 |
||
16:00 | Fnatic | 2:0 | Team Spirit | Nuke 16:11 Mirage 16:9 |
||
19:30 | Natus Vincere | 1:2 | Team Vitality | Inferno 16:10 Mirage 14:16 Overpass 12:16 |
4 września | ||||||
Grupa A |
||||||
19:30 | Natus Vincere | 1:2 | Ninjas in Pyjamas | Inferno 8:16 Mirage 16:9 Overpass 11:16 |
||
19:30 | Team Vitality | 2:0 | Team Spirit | Nuke 16:6 Vertigo 16:10 |
||
19:30 | Fnatic | 2:0 | Endpoint CeX | Ancient 16:8 Overpass 16:10 |
7 września | ||||||
Grupa B |
||||||
12:30 | FaZe Clan | 2:0 | For The Win Esports | Inferno 16:4 Overpass 16:4 |
||
16:00 | Outsiders | 2:0 | BIG | Dust2 16:9 Inferno 16:11 |
||
19:30 | G2 Esports | 2:0 | MIBR | Dust2 16:5 Ancient 16:10 |
8 września | ||||||
Grupa B |
||||||
12:30 | Outsiders | 2:0 | For The Win Esports | Vertigo 16:8 Dust2 16:10 |
||
16:00 | G2 Esports | 2:0 | BIG | Mirage 19:16 Vertigo 19:17 |
||
19:30 | FaZe Clan | 2:1 | MIBR | Dust2 9:16 Nuke 16:8 Overpass 16:4 |
9 września | ||||||
Grupa B |
||||||
12:30 | G2 Esports | 2:0 | For The Win Esports | Inferno 16:5 Ancient 16:6 |
||
16:00 | BIG | 2:1 | MIBR | Vertigo 16:14 Nuke 14:16 Dust2 16:1 |
||
19:30 | FaZe Clan | 2:1 | Outsiders | Dust2 16:5 Ancient 5:16 Inferno 16:11 |
10 września | ||||||
Grupa B |
||||||
12:30 | BIG | 2:1 | For The Win Esports | Inferno 16:7 Dust2 12:16 Nuke 16:6 |
||
16:00 | Outsiders | 2:0 | MIBR | Vertigo 16:2 Inferno 16:7 |
||
19:30 | FaZe Clan | 0:2 | G2 Esports | Dust2 7:16 Nuke 12:16 |
11 września | ||||||
Grupa B |
||||||
19:30 | MIBR | 2:0 | For The Win Esports | Vertigo 16:12 Nuke 19:17 |
||
19:30 | G2 Esports | 2:0 | Outsiders | Inferno 16:2 Ancient 19:16 |
||
19:30 | FaZe Clan | 2:0 | BIG | Dust2 16:11 Nuke 16:11 |
14 września | ||||||
Grupa C |
||||||
12:30 | MOUZ | 2:0 | Heroic | Mirage 16:14 Dust2 16:9 |
||
16:00 | Complexity | 2:1 | Astralis | Inferno 9:16 Nuke 25:23 Dust2 16:11 |
||
19:30 | ENCE | 2:0 | HEET | Dust2 16:6 Vertigo 16:11 |
15 września | ||||||
Grupa C |
||||||
12:30 | Astralis | 2:0 | MOUZ | Inferno 16:7 Nuke 16:14 |
||
16:00 | Complexity | 2:0 | HEET | Nuke 16:8 Overpass 16:12 |
||
19:30 | ENCE | 0:2 | Heroic | Ancient 13:16 Vertigo 10:16 |
16 września | ||||||
Grupa C |
||||||
12:30 | Astralis | 1:2 | HEET | Dust2 12:16 Inferno 16:10 Nuke 14:16 |
||
16:00 | Heroic | 2:0 | Complexity | Inferno 16:9 Ancient 16:10 |
||
19:30 | ENCE | 0:2 | MOUZ | Mirage 13:16 Overpass 3:16 |
17 września | ||||||
Grupa C |
||||||
12:30 | Heroic | 2:1 | HEET | Vertigo 11:16 Overpass 16:9 Nuke 16:12 |
||
16:00 | Complexity | 1:2 | MOUZ | Overpass 11:16 Ancient 16:12 Inferno 7:16 |
||
19:30 | ENCE | 0:2 | Astralis | Mirage 13:16 Dust2 11:16 |
18 września | ||||||
Grupa C |
||||||
19:30 | Heroic | 2:1 | Astralis | Overpass 17:19 Inferno 16:12 Nuke 16:13 |
||
19:30 | ENCE | 0:2 | Complexity | Overpass 11:16 Nuke 14:16 |
||
19:30 | MOUZ | 2:1 | HEET | Ancient 16:19 Inferno 16:12 Vertigo 16:9 |
21 września | ||||||
Grupa D |
||||||
12:30 | Cloud9 | 2:0 | Evil Geniuses | Inferno 16:12 Dust2 16:5 |
||
16:00 | Eternal Fire | 1:2 | FURIA | Nuke 11:16 Vertigo 19:17 Inferno 5:16 |
||
19:30 | Team Liquid | 2:1 | Movistar Riders | Mirage 16:13 Inferno 14:16 Vertigo 16:13 |
22 września | ||||||
Grupa D |
||||||
12:30 | Cloud9 | 2:0 | Eternal Fire | Dust2 16:12 Overpass 16:11 |
||
16:00 | Movistar Riders | 0:2 | FURIA | Ancient 3:16 Nuke 13:16 |
||
19:30 | Team Liquid | 2:0 | Evil Geniuses | Inferno 16:7 Dust2 16:8 |
23 września | ||||||
Grupa D |
||||||
12:30 | Cloud9 | 2:0 | Movistar Riders | Inferno 16:7 Vertigo 16:4 |
||
16:00 | Eternal Fire | 0:2 | Evil Geniuses | Overpass 9:16 Dust2 4:16 |
||
19:30 | Team Liquid | 1:2 | FURIA | Mirage 10:16 Inferno 16:7 Vertigo 4:16 |
24 września | ||||||
Grupa D |
||||||
12:30 | Movistar Riders | 0:2 | Evil Geniuses | Overpass 9:16 Nuke 8:16 |
||
16:00 | Team Liquid | 0:2 | Eternal Fire | Vertigo 13:16 Inferno 11:16 |
||
19:30 | Cloud9 | 2:0 | FURIA | Mirage 16:8 Overpass 16:14 |
25 września | ||||||
Grupa D |
||||||
19:30 | Cloud9 | 0:2 | Team Liquid | Inferno 10:16 Overpass 17:19 |
||
19:30 | Movistar Riders | 0:2 | Eternal Fire | Vertigo 9:16 Overpass 5:16 |
||
19:30 | FURIA | 2:0 | Evil Geniuses | Overpass 16:11 Nuke 16:12 |
Ro12 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |||||||||||||||
Cloud9 | 2 | |||||||||||||||||
FaZe | 1 | |||||||||||||||||
FaZe | 2 | Cloud9 | 1 | |||||||||||||||
Complexity | 1 | Liquid | 2 | |||||||||||||||
MOUZ | 0 | |||||||||||||||||
Liquid | 2 | |||||||||||||||||
Fnatic | 1 | Liquid | 2 | |||||||||||||||
Liquid | 2 | Vitality | 3 | |||||||||||||||
G2 | 2 | |||||||||||||||||
NAVI | 1 | |||||||||||||||||
Heroic | 1 | G2 | 0 | |||||||||||||||
NAVI | 2 | Vitality | 2 | |||||||||||||||
Vitality | 2 | |||||||||||||||||
Outsiders | 0 | |||||||||||||||||
FURIA | 1 | |||||||||||||||||
Outsiders | 2 |
|
Harmonogram |
|
27 września | ||||||
Round of 12 |
||||||
15:30 | Fnatic | 1:2 | Team Liquid | Inferno 13:16 Overpass 16:9 Ancient 10:16 |
||
19:00 | FaZe Clan | 2:1 | Complexity Gaming | Overpass 9:16 Inferno 16:14 Nuke 16:8 |
28 września | ||||||
Round of 12 |
||||||
15:30 | FURIA | 1:2 | Outsiders | Ancient 16:11 Vertigo 10:16 Inferno 6:16 |
||
19:00 | Heroic | 1:2 | Natus Vincere | Mirage 14:16 Inferno 16:14 Overpass 7:16 |
29 września | ||||||
Ćwierćfinał |
||||||
15:30 | MOUZ | 0:2 | Team Liquid | Inferno 10:16 Ancient 11:16 |
||
19:00 | Cloud9 | 2:1 | FaZe Clan | Inferno 13:16 Ancient 16:8 Mirage 16:11 |
30 września | ||||||
Ćwierćfinał |
||||||
15:30 | Team Vitality | 2:0 | Outsiders | Mirage 16:13 Dust2 19:17 |
||
19:00 | G2 Esports | 2:1 | Natus Vincere | Dust2 13:16 Inferno 16:9 Mirage 16:9 |
1 października | ||||||
Półfinał |
||||||
15:30 | Team Liquid | 2:1 | Cloud9 | Inferno 16:11 Ancient 13:16 Dust2 16:13 |
||
19:00 | Team Vitality | 2:0 | G2 Esports | Mirage 16:8 Inferno 19:16 |
2 października | ||||||
Wielki finał |
||||||
17:00 | Team Liquid | 2:3 | Team Vitality | Inferno 16:7 Dust2 7:16 Mirage 25:21 Overpass 17:19 Vertigo 11:16 |
1. | Team Vitality | 175 000 $ |
2. | Team Liquid | 70 000 $ |
3-4. | Cloud9, G2 Esports | 35 000 $ |
5-8. | FaZe Clan, MOUZ, Natus Vincere, Outsiders | 17 500 $ |
9-12. | Complexity, Fnatic, FURIA, Heroic | 12 000 $ |
13-16. | Astralis, BIG, Eternal Fire, Team Spirit | 9 000 $ |
17-20. | ENCE, Evil Geniuses, MIBR, Ninjas in Pyjamas | 7 500 $ |
21-24. | Endpoint CeX, For The Win Esports, HEET, Movistar Riders | 6 000 $ |