Counter-Strike: Global Offensive

IEM Rio Major 2022

Maciej Petryszyn25.10.2022, godz. 02:21
fot. ESL

Informacje

Nazwa Intel Extreme Masters Rio Major 2022
Data 31 października – 13 listopada 2022
Miejsce Rio do Janeiro, Brazylia
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 1 250 000 $
System faza pretendentów: system szwajcarski
faza legend: system szwajcarski
faza mistrzów: drabinka pojedynczej eliminacji

Transmisja

Uczestnicy


Faza legend

ENCE

FaZe Clan

Heroic

Team Liquid

Snappi⁠ rain stavn EliGE
dycha broky cadiaN NAF
Maden Twistzz TeSeS oSee
SunPayus karrigan sjuush nitr0
valde ropz Jabbi YEKINDAR
HENU (sub) olofmeister (sub) gade (sub)
sAw (trener) RobbaN (trener) Xizt (trener) daps (trener)

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

Team Spirit

Sprout

s1mple REZ chopper slaxz-
electronic hampus magixx Staehr⁠
Perfecto es3tag s1ren lauNX
b1t Brollan Patsi Zyphon
sdy Aleksib w0nderful refrezh
headtr1ck (sub) maxster (sub) zont1x (sub)
B1ad3 (trener) djL (trener) hally (trener) BERRY⁠ (trener)

Faza pretendentów

00 NATION

9z Team

Bad News Eagles

BIG

coldzera dgt SENER1 tabseN
fry max gxx- syrsoN
TACO dav1deuS juanflatroo faveN
latto nqz sinnopsyy Krimbo
dumau buda rigoN k1to
fox (sub) tgeF (sub) s1n (sub)
chucky (trener) zakk (trener) stikle- (trener) gob b (trener)

Cloud9

Evil Geniuses

Fnatic

FURIA

nafany Brehze KRIMZ yuurih
sh1ro CeRq mezii arT
interz autimatic nicoodoz KSCERATO
Ax1Le HexT roeJ drop
HObbit neaLaN FASHR saffee
alpha (sub) viz (sub) Peppzor (sub) decenty (sub)
groove (trener) Vorborg⁠ (trener) keita (trener) tacitus (trener)

GamerLegion

Grayhound Gaming

IHC Esports

Imperial Esports

iM Sico bLitz FalleN
isak INS Techno fer
acoR aliStair kabal boltz
siuhy Liazz sk0R VINI
Keoz Vexite Annihilation chelo
ash (trener) Kingfisher (trener) maaRaa (trener) fnx (trener)

MOUZ

OG

Outsiders

Team Vitality

frozen flameZ qikert apEX
dexter nexa Jame ZywOo
torzsi F1KU FL1T dupreeh
JDC NEOFRAG n0rb3r7 Magisk
xertioN degster fame Spinx
Bymas (sub) Marix (sub) buster (sub) Snax (sub)
sycrone (trener) ruggah (trener) dastan (trener) zonic (trener)

Faza pretendentów

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
Bad News Eagles 3:0
16:3
16:11
2:0
MOUZ 3:0
16:6
16:10
2:1
BIG 3:1
19:16
11:16
16:6
2:0
FURIA 3:1
16:19
16:6
19:16
2:0
Outsiders 3:1
6:16
16:12
16:12
2:0
Cloud9 3:2
17:19
17:19
2:0
2:0
2:0
Fnatic 3:2
19:17
16:13
1:2
0:2
2:0
Team Vitality 3:2
16:9
10:16
12:16
2:0
2:1
9z Team 2:3
6:16
16:11
19:17
0:2
0:2
GamerLegion 2:3
16:6
16:10
0:2
0:2
0:2
OG 2:3
16:5
13:16
16:19
2:0
1:2
Evil Geniuses 1:3
16:9
10:16
17:19
0:2
Grayhound Gaming 1:3
16:5
19:17
6:16
0:2
IHC Esports 1:3
16:9
12:16
2:1
0:2
00 NATION 0:3
3:16
6:16
1:2
Imperial Esports 0:3
9:16
11:16
0:2

1. runda
31 października

Drużyny z bilansem 0:0

15:00 MOUZ 16:6 Outsiders Inferno
15:00 9z Team 6:16 GamerLegion Inferno
16:15 Bad News Eagles 16:3 00 NATION Vertigo
16:15 OG 16:5 Grayhound Gaming Inferno
17:30 BIG 19:16 FURIA Vertigo
17:30 Evil Geniuses 16:9 IHC Esports Nuke
18:45 Team Vitality 16:9 Imperial Esports Inferno
18:45 Cloud9 17:19 Fnatic Inferno

2. runda
31 października

Drużyny z bilansem 0:1

21:15 00 NATION 6:16 FURIA Mirage
21:15 Outsiders 16:12 IHC Esports Overpass

Drużyny z bilansem 1:0

22:30 Evil Geniuses 10:16 MOUZ Mirage
22:30 BIG 11:16 Bad News Eagles Dust2

Drużyny z bilansem 0:1

23:45 9z Team 16:11 Imperial Esports Mirage

Drużyny z bilansem 1:0

23:45 Team Vitality 10:16 GamerLegion Vertigo
1 listopada

Drużyny z bilansem 1:0

01:00 OG 13:16 Fnatic Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

01:00 Cloud9 17:19 Grayhound Gaming Dust2

3. runda
1 listopada

Drużyny z bilansem 1:1

15:00 Evil Geniuses 17:19 9z Team Nuke
15:00 Team Vitality 12:16 Outsiders Overpass
16:15 OG 16:19 FURIA Overpass
16:15 BIG 16:6 Grayhound Gaming Dust2

Drużyny z bilansem 2:0

17:30 MOUZ 2:1 Fnatic Vertigo 16:8
Inferno 9:16
Ancient 16:9

Drużyny z bilansem 0:2

17:30 00 NATION 1:2 IHC Esports Ancient 16:14
Inferno 16:19
Overpass 16:19

Drużyny z bilansem 2:0

21:00 GamerLegion 0:2 Bad News Eagles Ancient 9:16
Mirage 7:16

Drużyny z bilansem 0:2

21:00 Cloud9 2:0 Imperial Esports Overpass 19:15
Vertigo 22:19

4. runda
2 listopada

Drużyny z bilansem 2:1

15:00 BIG 2:0 9z Team Nuke 16:4
Dust2 19:15

Drużyny z bilansem 1:2

15:00 OG 2:0 IHC Esports Inferno 16:11
Ancient 16:14

Drużyny z bilansem 2:1

18:30 Outsiders 2:0 Fnatic Overpass 16:1
Mirage 16:14

Drużyny z bilansem 1:2

18:30 Team Vitality 2:0 Grayhound Gaming Inferno 16:6
Mirage 16:12

Drużyny z bilansem 2:1

22:00 GamerLegion 0:2 FURIA Vertigo 9:16
Inferno 11:16

Drużyny z bilansem 1:2

22:00 Evil Geniuses 0:2 Cloud9 Dust2 5:16
Overpass 11:16

5. runda
3 listopada

Drużyny z bilansem 2:2

15:00 OG 1:2 Team Vitality Vertigo 17:19
Inferno 16:6
Dust2 8:16
18:30 GamerLegion 0:2 Cloud9 Overpass 13:16
Mirage 13:16
22:00 Fnatic 2:0 9z Team Mirage 16:11
Nuke 16:14

Faza legend

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
Cloud9 3:0
16:14
16:14
2:0
FURIA 3:0
16:6
16:13
2:0
Fnatic 3:1
16:13
2:16
16:7
2:0
Heroic 3:1
16:9
16:2
0:2
2:1
Outsiders 3:1
9:16
16:12
16:14
2:0
MOUZ 3:2
16:2
7:16
19:17
0:2
2:1
Natus Vincere 3:2
25:21
14:16
14:16
2:0
2:0
Team Spirit 3:2
16:8
13:16
14:16
2:0
2:1
BIG 2:3
16:11
16:7
0:2
0:2
0:2
ENCE 2:3
6:16
16:7
7:16
2:0
1:2
Team Liquid 2:3
2:16
16:5
16:14
1:2
1:2
Bad News Eagles 1:3
8:16
7:16
2:1
0:2
Sprout 1:3
11:16
5:16
2:0
0:2
Team Vitality 1:3
21:25
16:6
17:19
0:2
FaZe Clan 0:3
14:16
6:16
1:2
Ninjas in Pyjamas 0:3
13:16
12:16
0:2

1. runda
5 listopada

Drużyny z bilansem 0:0

15:00 MOUZ 16:2 Team Liquid Inferno
15:00 Team Spirit 16:8 Bad News Eagles Ancient
16:15 FaZe Clan 14:16 Cloud9 Overpass
16:15 Sprout 11:16 BIG Vertigo
17:30 Team Vitality 21:25 Natus Vincere Mirage
17:30 Outsiders 9:16 Heroic Overpass
18:45 FURIA 16:6 ENCE Vertigo
18:45 Ninjas in Pyjamas 13:16 Fnatic Inferno

2. runda
5 listopada

Drużyny z bilansem 0:1

21:15 Sprout 5:16 Team Liquid Inferno

Drużyny z bilansem 1:0

21:15 MOUZ 7:16 BIG Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

22:30 FaZe Clan 6:16 Team Vitality Inferno

Drużyny z bilansem 1:0

22:30 Natus Vincere 14:16 Cloud9 Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

23:45 ENCE 16:7 Bad News Eagles Ancient

Drużyny z bilansem 1:0

23:45 Team Spirit 13:16 FURIA Mirage
6 listopada

Drużyny z bilansem 0:1

01:00 Ninjas in Pyjamas 12:16 Outsiders Mirage

Drużyny z bilansem 1:0

01:00 Heroic 16:2 Fnatic Mirage

3. runda
6 listopada

Drużyny z bilansem 1:1

15:00 Natus Vincere 14:16 Team Liquid Ancient
15:00 MOUZ 19:17 Team Vitality Mirage
16:15 Team Spirit 14:16 Outsiders Dust2
16:15 ENCE 7:16 Fnatic Nuke

Drużyny z bilansem 2:0

17:30 Heroic 0:2 Cloud9 Vertigo 9:16
Inferno 9:16

Drużyny z bilansem 0:2

17:30 FaZe Clan 1:2 Bad News Eagles Vertigo 16:19
Nuke 16:8
Mirage 20:22

Drużyny z bilansem 2:0

21:00 FURIA 2:0 BIG Nuke 16:9
Vertigo 16:6

Drużyny z bilansem 0:2

21:00 Sprout 2:0 Ninjas in Pyjamas Vertigo 16:11
Ancient 16:14

4. runda
7 listopada

Drużyny z bilansem 2:1

15:00 MOUZ 0:2 Outsiders Overpass 10:16
Inferno 10:16

Drużyny z bilansem 1:2

15:00 Natus Vincere 2:0 Bad News Eagles Ancient 16:3
Nuke 16:9

Drużyny z bilansem 2:1

18:30 BIG 0:2 Fnatic Overpass 14:16
Mirage 7:16

Drużyny z bilansem 1:2

18:30 ENCE 2:0 Team Vitality Vertigo 16:12
Nuke 19:15

Drużyny z bilansem 2:1

22:00 Heroic 2:1 Team Liquid Vertigo 16:8
Mirage 5:16
Overpass 16:11

Drużyny z bilansem 1:2

22:00 Team Spirit 2:0 Sprout Nuke 16:9
Vertigo 16:8

5. runda
8 listopada

Drużyny z bilansem 2:2

15:00 MOUZ 2:1 ENCE Ancient 16:5
Nuke 8:16
Mirage 16:9
18:30 BIG 0:2 Natus Vincere Mirage 12:16
Dust2 11:16
22:00 Team Liquid 1:2 Team Spirit Vertigo 10:16
Mirage 16:12
Ancient 13:16

Faza mistrzów

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Outsiders
Fnatic
2 0
Outsiders
MOUZ
2 1
MOUZ
Cloud9
2 1
Outsiders
Heroic
2 0
Team Spirit
Heroic
0 2
Heroic
FURIA
2 1
FURIA
Natus Vincere
2 1

Harmonogram
10 listopada

Ćwierćfinał

18:00 Outsiders 2:0 Fnatic Inferno 16:11
Mirage 16:8
21:30 MOUZ 2:1 Cloud9 Inferno 11:16
Overpass 16:13
Ancient 16:9
11 listopada

Ćwierćfinał

18:00 Team Spirit 0:2 Heroic Vertigo 8:16
Overpass 14:16
21:30 FURIA 2:1 Natus Vincere Nuke 14:16
Ancient 16:10
Mirage 16:10
12 listopada

Półfinał

18:00 Outsiders 2:1 MOUZ Ancient 16:10
Overpass 14:16
Inferno 16:7
21:30 Heroic 2:1 FURIA Inferno 6:16
Ancient 19:17
Nuke 16:5
13 listopada

Wielki finał

19:00 Outsiders 2:0 Heroic Mirage 16:12
Overpass 16:5

Klasyfikacja końcowa

1. Outsiders 500 000 $
2. Heroic 170 000 $
3-4. FURIA, MOUZ 80 000 $
5-8. Cloud9. Fnatic, Natus Vincere, Team Spirit 45 000 $
9-11. BIG, ENCE, Team Liquid 20 000 $
12-14. Bad News Eagles, Sprout, Team Vitality 20 000 $
15-16. FaZe Clan, Ninjas in Pyjamas 20 000 $
17-19. 9z Team, GamerLegion, OG 10 000 $
20-22. Evil Geniuses, Grayhound Gaming, IHC Esports 10 000 $
23-24. 00 NATION, Imperial Esports 10 000 $