fot. Riot Games

Informacje

Nazwa League of Legends EMEA Championship 2024 Summer
Data 8 czerwca – 28 lipca 2024
Miejsce Berlin, Niemcy
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format • Faza ligowa: round-robin BO1
• Faza pucharowa: drabinka podwójnej eliminacji BO3 i BO5

Transmisja

Uczestnicy

Fnatic

G2 Esports

GIANTX

Karmine Corp

MAD Lions KOI

Oscarinin BrokenBlade Th3Antønio Canna Myrwn
Razork Yike Juhan Closer Elyoya
Humanoid Caps Jackies Vladi Fresskowy
Noah Hans sama Patrik Upset Supa
Jun Mikyx IgNar Targamas Alvaro
Nightshare Dylan Falco Kaas Reha Melzhet

Rogue

SK Gaming

Team BDS

Team Heretics

Team Vitality

Finn Irrelevant Adam Wunder Photon
Markoon Isma Sheo Jankos Lyncas
Larssen Nisqy nuc Zwyroo Vetheo
Comp Rahel Ice Flakked Carzzy
Zoelys Luon Labrov Trymbi Hylissang
fredy122 Swiffer Striker Machuki Carter

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
  1. SK Gaming 9 8 1 89%
  2. Team BDS Team BDS 9 8 1 89%
  3. G2 Esports 9 7 2 78%
  4. Fnatic 9 6 3 67%
  5. Karmine Corp 9 4 5 38%
  6. Team Heretics 9 3 6 33%
  7. GIANTX 9 3 6 33%
  8. MAD Lions KOI 11 4 7 36%*
  9. Team Vitality 10 2 8 20%
  10. Rogue 10 2 8 20%
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. kolejka
8 czerwca
17:00 Team Heretics 1:0 GIANTX BO1
17:45 SK Gaming 1:0 Rogue BO1
18:30 Team Vitality 0:1 Team BDS BO1
19:15 MAD Lions KOI 0:1 G2 Esports BO1
20:00 Karmine Corp 0:1 Fnatic BO1
9 czerwca
17:00 Team BDS 1:0 Team Heretics BO1
17:45 Rogue 1:0 Team Vitality BO1
18:30 Karmine Corp 1:0 MAD Lions KOI BO1
19:15 Fnatic 1:0 GIANTX BO1
20:00 G2 Esports 0:1 SK Gaming BO1
10 czerwca
17:00 Fnatic 1:0 Team Vitality BO1
17:45 GIANTX 0:1 SK Gaming BO1
18:30 Team BDS 1:0 G2 Esports BO1
19:15 Rogue 0:1 Karmine Corp BO1
20:00 Team Heretics 0:1 MAD Lions KOI BO1

2. kolejka
15 czerwca
17:00 Team BDS 0:1 SK Gaming BO1
17:45 Fnatic 1:0 Rogue BO1
18:30 MAD Lions KOI 0:1 Team Vitality BO1
19:15 Team Heretics 1:0 Karmine Corp BO1
20:00 G2 Esports 1:0 GIANTX BO1
16 czerwca
17:00 Team Vitality 1:0 Team Heretics BO1
17:45 Rogue 0:1 G2 Esports BO1
18:30 GIANTX 1:0 MAD Lions KOI BO1
19:15 SK Gaming 0:1 Fnatic BO1
20:00 Karmine Corp 0:1 Team BDS BO1

3. kolejka
22 czerwca
17:00 Team BDS 1:0 Rogue BO1
17:45 Team Heretics 0:1 SK Gaming BO1
18:30 Team Vitality 0:1 GIANTX BO1
19:15 G2 Esports 1:0 Karmine Corp BO1
20:00 MAD Lions KOI 0:1 Fnatic BO1
23 czerwca
17:00 Rogue 1:0 Team Heretics BO1
17:45 GIANTX 0:1 Team BDS BO1
18:30 Fnatic 0:1 G2 Esports BO1
19:15 SK Gaming 1:0 MAD Lions KOI BO1
20:00 Karmine Corp 1:0 Team Vitality BO1

4. kolejka
29 czerwca
17:00 Fnatic 0:1 Team Heretics BO1
17:45 Rogue 0:1 GIANTX BO1
18:30 G2 Esports 1:0 Team Vitality BO1
19:15 SK Gaming 1:0 Karmine Corp BO1
20:00 MAD Lions KOI 0:1 Team BDS BO1
30 czerwca
17:00 Team Vitality 0:1 SK Gaming BO1
17:45 MAD Lions KOI 1:0 Rogue BO1
18:30 Team BDS 1:0 Fnatic BO1
19:15 Team Heretics 0:1 G2 Esports BO1
20:00 GIANTX 0:1 Karmine Corp BO1
21:35 MAD Lions KOI 1:0 Rogue Dogrywka
22:30 Team Vitality 0:1 MAD Lions KOI Dogrywka

Faza pucharowa

Drabinka wygranych
SK 2
TH 0
SK 0
FNC 2
FNC 2
GX 1
FNC 0
G2 0
Team BDS BDS 2
MDK 1
Team BDS BDS 0 Wielki finał
G2 2 tbd TBD 0
G2 2 tbd TBD 0
KC 0
Drabinka przegranych
Team BDS BDS 0 tbd TBD 0
TH 0 tbd TBD 0 tbd TBD 0
GX 0 tbd TBD 0
tbd TBD 0
SK 0
MDK 0 tbd TBD 0
KC 0

Harmonogram
12 lipca

1. runda drabinki wygranych

17:00 SK Gaming 2:0 Team Heretics BO3
19:00 Team BDS Team BDS 2:1 MAD Lions KOI BO3
13 lipca

1. runda drabinki wygranych

17:00 Fnatic 2:1 GIANTX BO3
19:00 G2 Esports 2:0 Karmine Corp BO3
14 lipca

2. runda drabinki wygranych

17:00 SK Gaming 0:2 Fnatic BO3
19:00 Team BDS Team BDS 0:2 G2 Esports BO3
21 lipca

1. runda drabinki przegranych

17:00 Team Heretics vs GIANTX BO3
19:00 MAD Lions KOI vs Karmine Corp BO3
22 lipca

2. runda drabinki przegranych

17:00 Team BDS Team BDS vs tbd TBD BO3
19:00 SK Gaming vs tbd TBD BO3
23 lipca

Finał drabinki wygranych

17:00 Fnatic vs G2 Esports BO5
26 lipca

3. runda drabinki przegranych

17:00 TBD tbd vs tbd TBD BO5
27 lipca

Finał drabinki przegranych

17:00 TBD tbd vs tbd TBD BO5
28 lipca

Wielki finał

17:00 TBD tbd vs tbd TBD BO5

Klasyfikacja końcowa

1. Worlds + Finały LEC + 40 000 €
2. Finały LEC + 25 000 €
3. Finały LEC + 10 000 €
4. 5 000 €
5-6.
7-8.
9-10. Team Vitality, Rogue