Counter-Strike: Global Offensive

PGL Major Stockholm 2021

Maciej Petryszyn7.11.2021, godz. 18:05
fot. PGL/Dinu Tarnovan

Informacje

Nazwa PGL Major Stockholm 2021
Data 26 października – 7 listopada 2021
Miejsce Sztokholm, Szwecja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 24
Pula nagród 2 000 000 $
System dwie fazy grupowe w systemie szwajcarskim + faza pucharowa z drabinką pojedynczej eliminacji

Transmisja

Uczestnicy


Faza Nowych Legend

Evil Geniuses

FURIA Esports

G2 Esports

Gambit Esports

Brehze yuurih JaCkz nafany
CeRq arT AmaNEk sh1ro
stanislaw VINI nexa interz
oBo KSCERATO huNter- Ax1Le
MICHU drop NiKo Hobbit
decenty (sub) kennyS (sub)
daps (trener) tacitus (trener) maLeK (trener) groove (trener)

Team Liquid

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

Team Vitality

EliGE s1mple REZ apEX
NAF electronic Plopski ZywOo
Stewie2K Boombl4 hampus shox
Grim Perfecto dev1ce misutaaa
FalleN B1T LNZ Kyojin
pashaBiceps (sub) ztr (sub) bodyy (sub)
jokasteve (trener) B1ad3 (trener) THREAT (trener) XTQZZZ (trener)

Faza Nowych Pretendentów

Astralis

BIG

Copenhagen Flames

ENCE

dupreeh tabseN Jabbi doto
Xyp9x tiziaN nicoodoz Snappi⁠
gla1ve syrsoN roeJ Spinx
Magisk k1to HooXi dycha
Lucky gade Zyphon hades
Bubzkji (sub) Aqua (sub) NaToSaphiX (sub) allu (sub)
zonic (trener) LEGIJA (trener) vorborg (trener) sAw (trener)

Entropiq

FaZe Clan

GODSENT

Heroic

El1an⁠ rain TACO stavn
Lack1⁠ olofmeister felps cadiaN
NickelBack⁠ broky latto TeSeS
Krad⁠ Twistzz b4rtiN refrezh
Forester⁠ karrigan dumau sjuush
flamie (sub)
hooch (trener) innersh1ne (trener) cky (trener) Xizt (trener)

Movistar Riders

MOUZ

paiN Gaming

Renegades

mopoz ropz PKL malta
alex frozen biguzera Sico
DeathZz⁠ Bymas hardzao INS
SunPayus acoR NEKIZ Hatz
dav1g⁠ dexter saffee aliStair
JDC (sub)
bladE (trener) mithR (trener) felippe1 (trener) Kingfisher (trener)

Team Spirit

TYLOO

Virtus.pro

YNG Sharks

sdy somebody buster jnt
chopper Summer qikert pancc
mir Attacker Jame Lucaozy
magixx SLOWLY YEKINDAR realziN
degster DANK1NG FL1T zevy
Patsi (sub)
Certus (trener) Karsa (trener) dastan (trener) coachi (trener)

Faza Nowych Pretendentów

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
Copenhagen Flames 3:0
16:6
16:11
2:1
FaZe Clan 3:0
16:11
16:12
2:0
ENCE 3:1
16:10
12:16
16:11
2:1
Entropiq 3:1
13:16
16:6
16:12
2:1
Virtus.pro 3:1
16:14
16:12
0:2
2:1
Astralis 3:2
6:16
6:16
2:0
2:0
2:0
Heroic 3:2
16:12
16:11
1:2
1:2
2:0
MOUZ 3:2
16:6
11:16
11:16
2:1
2:1
BIG 2:3
16:13
11:16
16:9
1:2
1:2
Movistar Riders 2:3
16:13
12:16
12:16
2:1
0:2
Team Spirit 2:3
11:16
16:12
16:3
1:2
0:2
paiN Gaming 1:3
14:16
14:16
2:1
0:2
Renegades 1:3
13:16
16:14
9:16
1:2
TYLOO 1:2
12:16
16:14
3:16
1:2
GODSENT 0:3
10:16
12:16
0:2
YNG Sharks 0:3
6:16
14:16
1:2

1. runda
26 października

Drużyny z bilansem 0:0

10:00 Astralis 6:16 Copenhagen Flames Overpass
10:00 Team Spirit 11:16 FaZe Clan Overpass
11:15 ENCE 16:10 GODSENT Nuke
11:15 paiN Gaming 14:16 Virtus.pro Inferno
12:30 BIG 16:13 Entropiq Nuke
12:30 Movistar Riders 16:13 Renegades Nuke
13:45 Heroic 16:12 TYLOO Inferno
13:45 MOUZ 16:6 YNG Sharks Inferno

2. runda
26 października

Drużyny z bilansem 0:1

15:45 Team Spirit 16:12 GODSENT Nuke
15:45 Astralis 6:16 Entropiq Dust2
17:00 paiN Gaming 14:16 Renegades Nuke
17:00 YNG Sharks 14:16 TYLOO Mirage

Drużyny z bilansem 1:0

18:15 ENCE 12:16 FaZe Clan Dust2
18:15 BIG 11:16 Copenhagen Flames Nuke
19:30 Movistar Riders 12:16 Virtus.pro Vertigo
19:30 MOUZ 11:16 Heroic Nuke

3. runda
27 października

Drużyny z bilansem 1:1

10:00 Team Spirit 16:3 TYLOO Overpass
10:00 BIG 16:9 Renegades Inferno
11:15 ENCE 16:11 MOUZ Nuke
11:15 Movistar Riders 12:16 Entropiq Mirage

Drużyny z bilansem 2:0

12:30 FaZe Clan 2:0 Virtus.pro Mirage 16:14
Ancient 16:6
12:30 Heroic 1:2 Copenhagen Flames Vertigo 7:16
Nuke 16:11
Overpass 12:16

Drużyny z bilansem 0:2

16:15 Astralis 2:0 GODSENT Nuke 16:3
Vertigo 16:11
16:15 paiN Gaming 2:1 YNG Sharks Vertigo 16:19
Ancient 22:20
Nuke 16:4

4. runda
28 października

Drużyny z bilansem 2:1

10:00 Virtus.pro 2:1 Team Spirit Inferno 16:7
Ancient 12:16
Overpass 19:15
10:00 Heroic 1:2 Entropiq Ancient 16:10
Nuke 14:16
Mirage 4:16
13:45 BIG 1:2 ENCE Dust2 16:10
Mirage 8:16
Nuke 10:16

Drużyny z bilansem 1:2

13:45 Movistar Riders 2:1 TYLOO Inferno 16:14
Mirage 7:16
Vertigo 19:16
17:30 MOUZ 2:1 Renegades Mirage 14:16
Inferno 16:10
Vertigo 16:6
17:30 Astralis 2:0 paiN Gaming Nuke 16:8
Ancient 19:16

5. runda
29 października

Drużyny z bilansem 2:2

10:00 Heroic 2:0 Movistar Riders Inferno 16:7
Overpass 16:14
13:45 BIG 1:2 MOUZ Dust2 16:10
Inferno 12:16
Nuke 12:16
17:30 Team Spirit 0:2 Astralis Dust2 8:16
Inferno 12:16

Faza Nowych Legend

Drużyna Bilans 1. runda 2. runda 3. runda 4. runda 5. runda
G2 Esports 3:0
16:11
16:7
2:0
Natus Vincere 3:0
16:11
16:4
2:0
FURIA Esports 3:1
10:16
16:9
16:9
2:1
Gambit Esports 3:1
16:7
9:16
16:14
2:0
Heroic 3:1
11:16
16:12
16:7
2:1
Ninjas in Pyjamas 3:2
16:12
16:1
0:2
0:2
2:1
Virtus.pro 3:2
16:14
4:16
14:16
2:1
2:1
Team Vitality 3:2
14:16
12:16
2:1
2:1
2:1
Copenhagen Flames 2:3
11:16
16:2
16:6
1:2
1:2
Entropiq 2:3
16:9
16:9
0:2
1:2
1:2
FaZe Clan 2:2
16:6
7:16
6:16
2:0
1:2
Astralis 1:3
16:10
1:16
7:16
1:2
Team Liquid 1:3
9:16
16:8
9:16
0:2
MOUZ 1:3
12:16
9:16
2:0
1:2
ENCE 0:3
7:16
8:16
0:2
Evil Geniuses 0:3
6:16
2:16
1:2

1. runda
30 października

Drużyny z bilansem 0:0

11:00 Evil Geniuses 6:16 FaZe Clan Dust2
11:00 G2 Esports 16:11 Copenhagen Flames Ancient
12:15 Gambit Esports 16:7 ENCE Overpass
12:15 Team Liquid 9:16 Entropiq Vertigo
13:30 Team Vitality 14:16 Virtus.pro Inferno
13:30 Natus Vincere 16:11 Heroic Ancient
14:45 Ninjas in Pyjamas 16:12 MOUZ Inferno
14:45 FURIA Esports 10:16 Astralis Inferno

2. runda
30 października

Drużyny z bilansem 1:0

16:45 G2 Esports 16:7 FaZe Clan Mirage

Drużyny z bilansem 0:1

16:45 Evil Geniuses 2:16 Copenhagen Flames Nuke

Drużyny z bilansem 1:0

18:00 Gambit Esports 9:16 Entropiq Vertigo

Drużyny z bilansem 0:1

18:00 Team Liquid 16:8 ENCE Dust2

Drużyny z bilansem 1:0

19:15 Natus Vincere 16:4 Virtus.pro Overpass

Drużyny z bilansem 0:1

19:15 Team Vitality 12:16 Heroic Overpass

Drużyny z bilansem 1:0

20:30 Ninjas in Pyjamas 16:1 Astralis Inferno

Drużyny z bilansem 0:1

20:30 FURIA Esports 16:9 MOUZ Inferno

3. runda
31 października

Drużyny z bilansem 1:1

11:00 Gambit Esports 16:14 Virtus.pro Vertigo
11:00 FaZe Clan 6:16 Copenhagen Flames Ancient
12:15 Astralis 7:16 Heroic Ancient
12:15 Team Liquid 9:16 FURIA Esports Inferno

Drużyny z bilansem 2:0

13:30 G2 Esports 2:0 Entropiq Mirage 16:14
Dust2 16:8

Drużyny z bilansem 0:2

13:30 Team Vitality 2:1 Evil Geniuses Inferno 13:16
Vertigo 16:5
Dust2 16:12

Drużyny z bilansem 2:0

17:15 Natus Vincere 2:0 Ninjas in Pyjamas Nuke 16:9
Overpass 16:9

Drużyny z bilansem 0:2

17:15 MOUZ 2:0 ENCE Mirage 16:6
Vertigo 16:10

4. runda
1 listopada

Drużyny z bilansem 2:1

11:00 Entropiq 1:2 FURIA Esports Vertigo 6:16
Nuke 16:8
Ancient 12:16

Drużyny z bilansem 1:2

11:00 FaZe Clan 2:0 Team Liquid Inferno 16:8
Mirage 22:19

Drużyny z bilansem 2:1

14:45 Ninjas in Pyjamas 0:2 Gambit Esports Dust2 13:16
Inferno 6:16

Drużyny z bilansem 1:2

14:45 Astralis 1:2 Team Vitality Nuke 10:16
Vertigo 16:14
Dust2 13:16

Drużyny z bilansem 2:1

18:30 Heroic 2:1 Copenhagen Flames Nuke 16:4
Ancient 13:16
Overpass 16:11

Drużyny z bilansem 1:2

18:30 Virtus.pro 2:1 MOUZ Ancient 9:16
Inferno 16:3
Vertigo 22:18

5. runda
2 listopada

Drużyny z bilansem 2:2

11:00 Entropiq 1:2 Team Vitality Mirage 14:16
Overpass 16:13
Dust2 5:16
14:45 Virtus.pro 2:1 FaZe Clan Inferno 13:16
Ancient 16:14
Overpass 16:11
18:30 Copenhagen Flames 1:2 Ninjas in Pyjamas Nuke 16:10
Inferno 13:16
Ancient 17:19

Faza Nowych Mistrzów

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
Natus Vincere 2
Team Vitality 0
Natus Vincere 2
Gambit Esports 0
Gambit Esports 2
FURIA Esports 0
Natus Vincere 2
G2 Esports 0
G2 Esports 2
Ninjas in Pyjamas 0
G2 Esports 2
Heroic 1
Heroic 2
Virtus.pro 1

Harmonogram
4 listopada

Ćwierćfinał

16:30 Heroic 2:1 Virtus.pro Mirage 16:10
Ancient 13:16
Inferno 16:12
20:00 G2 Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas Inferno 16:11
Mirage 16:11
5 listopada

Ćwierćfinał

16:30 Gambit Esports 2:0 FURIA Esports Inferno 19:17
Overpass 16:10
20:00 Natus Vincere 2:0 Team Vitality Dust2 16:11
Nuke 16:13
6 listopada

Półfinał

16:30 Heroic 1:2 G2 Esports Nuke 16:12
Mirage 10:16
Inferno 15:19
20:00 Gambit Esports 0:2 Natus Vincere Overpass 8:16
Mirage 3:16
7 listopada

Wielki finał

20:00 G2 Esports 0:1 Natus Vincere Ancient 11:16
Nuke
Mirage

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 1 000 000 $
2. G2 Esports 300 000 $
3-4. Gambit Esports, Heroic 140 000 $
5-8. FURIA Esports, Ninjas in Pyjamas, Virtus.pro, Team Vitality 70 000 $
9-11. Copenhagen Flames, Entropiq, FaZe Clan 17 500 $
12-14. Astralis, Team Liquid, MOUZ 17 500 $
15-16. ENCE, Evil Geniuses 17 500 $
17-19. BIG, Movistar Riders, Team Spirit
20-22. paiN Gaming, Renegades, TYLOO
23-24. GODSENT, YNG Sharks