League of Legends

Ultraliga Sezon 8

Maciej Petryszyn30.05.2022, godz. 13:18
fot. Ultraliga

Informacje

Nazwa Ultraliga Sezon 8
Data od 31 maja 2022
Miejsce online
Gra League of Legends
Uczestników 10
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

AGO ROGUE

devils.one

Team ESCA Gaming

Forsaken

Gentlemen’s Gaming

Sinmivak PolskiKoz Zora LeQu Grzybek
Rabble Sh4dow us Ben3k Diagu Badlyyga
Nite Domoles Dawidsonek Warszi Ariana
Lucker Lothen Damkex choego Adison
promisq Robertoos uden Mystiques Slipper
Blumigan Inca Vounghuard Diagu Iteron

Goskilla

Illuminar Gaming

Iron Wolves

Komil & Friends

Zero Tenacity

Wondro Tracyn Kakan Jaqen mumus100
WRDN adi11 Gaboesh Witek Ryuzaki
phlaty many Saulius Ribu Sebekx
Baybror svns Yashiro mumek Vzz
Cospect minemaciek Boly Zimba Wojtuś
Kwan VoV Number99 Toxicness Nahovsky
Zmiany w składach
Tydzień 2, dzień 1 Trace phlaty
Tydzień 4, dzień 1 Yuta Witek
Tydzień 4, dzień 1 Kanna Diagu
Tydzień 8, dzień 1 Krysia Gaboesh

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
  1. AGO ROGUE 18 16 2 89%
  2. Zero Tenacity 18 14 4 78%
  3. Illuminar Gaming 18 13 5 72%
  4. Gentlemen’s Gaming 18 8 10 44%
  5. Goskilla 18 8 10 44%
  5. Iron Wolves 18 8 10 44%
  7. Forsaken 18 7 11 39%
  7. devils.one 18 6 11 33%
  7. Team ESCA Gaming 18 6 11 33%
  10. Komil & Friends 18 4 14 22%
Legenda:
 Awans do 2. rundy fazy pucharowej
 Awans do 1. rundy fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. kolejka
31 maja
17:00 AGO ROGUE 1:0 Zero Tenacity BO1
18:00 Forsaken 1:0 Goskilla BO1
19:00 Team ESCA Gaming 1:0 devils.one BO1
20:00 Komil & Friends 0:1 Gentlemen’s Gaming BO1
21:00 Illuminar Gaming 1:0 Iron Wolves BO1
1 czerwca
17:00 Komil & Friends 1:0 Team ESCA Gaming BO1
18:00 Forsaken 0:1 devils.one BO1
19:00 Iron Wolves 0:1 Zero Tenacity BO1
20:00 AGO ROGUE 1:0 Goskilla BO1
21:00 Illuminar Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1

2. kolejka
7 czerwca
17:00 Zero Tenacity 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
18:00 devils.one 0:1 AGO ROGUE BO1
19:00 Team ESCA Gaming 0:1 Iron Wolves BO1
20:00 Komil & Friends 1:0 Goskilla BO1
21:00 Illuminar Gaming 1:0 Forsaken BO1
8 czerwca
17:00 Zero Tenacity 1:0 Komil & Friends BO1
18:00 Gentlemen’s Gaming 0:1 Goskilla BO1
19:00 Team ESCA Gaming 0:1 Forsaken BO1
20:00 Illuminar Gaming 1:0 devils.one BO1
21:00 AGO ROGUE 1:0 Iron Wolves BO1

3. kolejka
14 czerwca
17:00 Team ESCA Gaming 0:1 Goskilla BO1
18:00 Forsaken 0:1 Iron Wolves BO1
19:00 AGO ROGUE 1:0 Gentlemen's Gaming BO1
20:00 devils.one 1:0 Komil & Friends BO1
21:00 Illuminar Gaming 0:1 Zero Tenacity BO1
15 czerwca
17:00 devils.one 1:0 Gentlemen's Gaming BO1
18:00 Zero Tenacity 0:1 Goskilla BO1
19:00 Illuminar Gaming 1:0 Team ESCA Gaming BO1
20:00 AGO ROGUE 1:0 Forsaken BO1
21:00 Iron Wolves 1:0 Komil & Friends BO1

4. kolejka
21 czerwca
17:00 Iron Wolves 0:1 Gentlemen's Gaming BO1
18:00 Komil & Friends 0:1 Illuminar Gaming BO1
19:00 devils.one 0:1 Goskilla BO1
20:00 AGO ROGUE 1:0 Team ESCA Gaming BO1
21:00 Zero Tenacity 1:0 Forsaken BO1
22 czerwca
17:00 devils.one 0:1 Iron Wolves BO1
18:00 Forsaken 1:0 Gentlemen's Gaming BO1
19:00 Team ESCA Gaming 0:1 Zero Tenacity BO1
20:00 AGO ROGUE 1:0 Komil & Friends BO1
21:00 Goskilla 0:1 Illuminar Gaming BO1

5. kolejka
28 czerwca
17:00 Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen's Gaming BO1
18:00 devils.one 0:1 Zero Tenacity BO1
19:00 Komil & Friends 1:0 Forsaken BO1
20:00 Goskilla 1:0 Iron Wolves BO1
21:00 Illuminar Gaming 0:1 AGO ROGUE BO1
29 czerwca
17:00 Team ESCA Gaming 1:0 Komil & Friends BO1
18:00 Forsaken 1:0 devils.one BO1
19:00 Gentlemen's Gaming 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:00 Zero Tenacity 0:1 Iron Wolves BO1
21:00 AGO ROGUE 1:0 Goskilla BO1

6. kolejka
5 lipca
17:00 AGO ROGUE 1:0 Forsaken BO1
18:00 Iron Wolves 0:1 Komil & Friends BO1
19:00 Team ESCA Gaming 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:00 Gentlemen's Gaming 0:1 devils.one BO1
21:00 Zero Tenacity 1:0 Goskilla BO1
6 lipca
17:00 Gentlemen's Gaming 0:1 Zero Tenacity BO1
18:00 AGO ROGUE 1:0 devils.one BO1
19:00 Forsaken 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:00 Goskilla 1:0 Komil & Friends BO1
21:00 Team ESCA Gaming 1:0 Iron Wolves BO1

7. kolejka
12 lipca
17:00 devils.one 1:0 Team ESCA Gaming BO1
18:00 Forsaken 1:0 Goskilla BO1
19:00 Iron Wolves 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:00 Gentlemen's Gaming 1:0 Komil & Friends BO1
21:00 AGO ROGUE 1:0 Zero Tenacity BO1
13 lipca
17:00 Goskilla 1:0 devils.one BO1
18:00 Gentlemen's Gaming 1:0 Iron Wolves BO1
19:00 Forsaken 0:1 Zero Tenacity BO1
20:00 Team ESCA Gaming 0:1 AGO ROGUE BO1
21:00 Illuminar Gaming 1:0 Komil & Friends BO1

8. kolejka
19 lipca
17:00 Zero Tenacity 1:0 Komil & Friends BO1
18:00 Goskilla 0:1 Gentlemen's Gaming BO1
19:00 Iron Wolves 0:1 AGO ROGUE BO1
20:00 Illuminar Gaming 1:0 devils.one BO1
21:00 Forsaken 0:1 Team ESCA Gaming BO1
20 lipca
17:00 Komil & Friends 0:1 AGO ROGUE BO1
18:00 Gentlemen's Gaming 1:0 Forsaken BO1
19:00 Zero Tenacity 1:0 Team ESCA Gaming BO1
20:00 devils.one 0:1 Iron Wolves BO1
21:00 Goskilla 1:0 Illuminar Gaming BO1

9. kolejka
26 lipca
17:00 Komil & Friends 0:1 devils.one BO1
18:00 Team ESCA Gaming 1:0 Goskilla BO1
19:00 Gentlemen's Gaming 1:0 AGO ROGUE BO1
20:00 Iron Wolves 1:0 Forsaken BO1
21:00 Zero Tenacity 1:0 Illuminar Gaming BO1
27 lipca
17:00 Zero Tenacity 1:0 devils.one BO1
18:00 Forsaken 1:0 Komil & Friends BO1
19:00 Iron Wolves 1:0 Goskilla BO1
20:00 Gentlemen's Gaming 1:0 Team ESCA Gaming BO1
21:00 AGO ROGUE 1:0 Illuminar Gaming BO1

Faza pucharowa

1. runda 2. runda 3. runda Wielki finał
RGO 3
Z10 1
IHG 3 RGO 0
WOLF 1 Z10 3 Z10 3
IHG 3 IHG 0
Gentlemen's Gaming GGM 1
Gentlemen's Gaming GGM 3
GSK 1

Harmonogram
2 sierpnia

1. runda drabinki przegranych

17:00 Illuminar Gaming 3:1 Iron Wolves BO5
3 sierpnia

1. runda drabinki przegranych

17:00 Gentlemen's Gaming Gentlemen's Gaming 3:1 Goskilla BO5
9 sierpnia

Finał drabinki wygranych

17:00 AGO ROGUE 3:1 Zero Tenacity BO5
10 sierpnia

2. runda drabinki przegranych

17:00 Illuminar Gaming 3:1 Gentlemen's Gaming Gentlemen's Gaming BO5
17 sierpnia

Finał drabinki przegranych

17:00 Zero Tenacity 3:0 Illuminar Gaming BO5
18 sierpnia

Wielki finał

17:00 AGO ROGUE 0:3 Zero Tenacity BO5

Transmisja

Wszystkie spotkania Ultraliga Sezon 8 będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.