STS

Pompa Team rozwiązuje drużynę Black

Dość niespodziewane doniesienia dopłynęły do nas z obozu Pompa Teamu. Polska organizacja, która jeszcze do niedawna pochwalić się mogła posiadaniem w swoich szeregach dwóch składów CS:GO, dziś postanowiła zakończyć współpracę z większością graczy jednego z tych zespołów. Wybór włodarzy padł na ekipę legitymującą się jako Pompa Team Black. Co ciekawe, w lakonicznym poście w mediach […]

Dość niespodziewane doniesienia dopłynęły do nas z obozu Pompa Teamu. Polska organizacja, która jeszcze do niedawna pochwalić się mogła posiadaniem w swoich szeregach dwóch składów CS:GO, dziś postanowiła zakończyć współpracę z większością graczy jednego z tych zespołów. Wybór włodarzy padł na ekipę legitymującą się jako Pompa Team Black.

Co ciekawe, w lakonicznym poście w mediach społecznościowych poinformowano, że dwóch z pięciu graczy zespołu Black pozostanie w Pompie. Nie poznaliśmy jednak ich personaliów i dopiero na dniach mają zostać przedstawione konkrety. Wiemy jednak, że głównym powodem decyzji nie były wyniki. Niemniej zatrzymanie dwóch zawodników przy jednoczesnym rozwiązaniu jednej z drużyn może oznaczać, że w najbliższym czasie roszady personalne czekają również Pompa Team Yellow.

Pompa Team Black został sformowany w marcu tego roku, zaś w jego skład weszli byli gracze m.in. ATB Gaming oraz Team Refuse. Przez pięć miesięcy swojego istnienia zespół nie osiągnął praktycznie żadnych sukcesów i nawet na rodzimym podwórku nie był w stanie włączyć się do walki o czołowe lokaty. Kilka dni temu natomiast Patryk „ponczek” Wites wraz z kolegami odpadli z ESL Major League Summer 2017, przegrywając 0:2 z rumuńskim Invictus Aquilas.

Ostatni skład Pompa Team Black prezentował się następująco:

  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Kacper „darko” Ściera
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Kuba „Markoś” Markowski
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jactroll

AGO Gaming uregulowało należności w stosunku do Jactrolla

Gdy czwartego lipca Jakub "Jactroll" Skurzyński poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że AGO Gaming, organizacja, której barw...