STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

mono, Markoś i mynio poza Pompa Team

Poznaliśmy kolejny szczegół dotyczący rozwiązania projektu Pompa Team Black. Wcześniej organizacja pisała tylko o rozstaniu się z trzema zawodnikami, ale nie podała ich personaliów. Teraz opublikowała kolejny post, w którym przyznała, że chodzi o Michała „mono” Gabszewicza, Kubę „Markosia” Markowskiego oraz Wiktora „mynio” Kruka. Wciąż jednak nie znamy powodów rozwiązania projektu Pompa Team Black. W […]

Poznaliśmy kolejny szczegół dotyczący rozwiązania projektu Pompa Team Black. Wcześniej organizacja pisała tylko o rozstaniu się z trzema zawodnikami, ale nie podała ich personaliów. Teraz opublikowała kolejny post, w którym przyznała, że chodzi o Michała „mono” Gabszewicza, Kubę „Markosia” Markowskiego oraz Wiktora „mynio” Kruka.

Wciąż jednak nie znamy powodów rozwiązania projektu Pompa Team Black. W kanałach social media organizacji oraz graczy pojawiają się tylko komentarze, że przyczyna ma zostać podana w ciągu kilku dni. Wiadomo jedynie, że w Pompa Team pozostają Kacper „darko” Ściera i Patryk „ponczek” Wites.

Organizację wciąż reprezentuje również druga drużyna, która występuje pod nazwą Yellow. Obecnie formacja ta walczy między innymi o awans do Pucharu Polski Cybersport.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gambit wskakuje na podium rankingu HLTV, lekki awans Virtus.pro

Gambit Esports jeszcze dobrze nie otrząsnęło się z mistrzowskiej fety po wygraniu PGL Major Kraków 2017, a już zanotowało kolejny awans w prestiżowym...