fot. ESL

swag zagra z Cloud9 w eliminacjach do ESL One New York 2017

Ostatnie tygodnie są niezwykle udane dla Braxtona „swaga” Pierce’a. Były gracz iBUYPOWER kilka tygodni temu został wreszcie odbanowany, chociaż tylko przez ESL i ESEA, zaś dziś oficjalnie potwierdzono, że wraz z Cloud9 wystąpi w zamkniętych kwalifikacjach do ESL One New York 2017.

20-latek zajmie w składzie miejsce Timothy’ego „autimatica” Ta, który w czasie turnieju eliminacyjnego będzie niedostępny. Dla Pierce’a będzie to kolejna w tym roku okazja, by zagrać w barwach C9. Przypomnijmy, że w kwietniu wraz z resztą ekipy wziął udział w zawodach cs_summit.

Podczas eliminacji do ESL One New York Tim będzie poza miastem, dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Braxa jako zmiennika – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych Jake „Stewie2K” Yip. – Cieszę się, że ponownie zagramy razem, swag – dodał.

Skład Cloud9 podczas kwalifikacji będzie wyglądał następująco:

  • Jordan „n0thing” Gilbert
  • Mike „shroud” Grzesiek
  • Jake „Stewie2K” Yip
  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Braxton „swag” Pierce

Zamknięte północnoamerykańskie eliminacje do ESL One New York 2017 rozegrane zostaną 19 i 20 sierpnia. Udział w nich weźmie w sumie osiem zespołów, które będą rywalizować między sobą o jedno miejsce na głównej imprezie.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EliGE pożegna się z Liquid i dołączy do byłych graczy iBP?

W przerwie od CS-owej rywalizacji na najwyższym poziomie zmian dokonują nie tylko europejskie, ale także północnoamerykańskie ekipy. Według plotek już...