STS
MSI 2017 - SKT T1 Faker
fot. Riot Games

SKT pewne udziału w Worlds 2017 dzięki wygranej z kt Rolster!

Dzisiaj zakończył się półfinał play-offów LCK 2017 Summer. Entuzjaści koreańskiej sceny LoL-a nie mogli narzekać na brak emocji. Nie dość, że SKT oraz kt zagrali aż pięć potyczek na Summoner’s Rift, to w dodatku mistrzowie świata zdołali wrócić z fatalnej dla nich sytuacji. kt Rolster 2 : 3 SK telecom T1 Dwie pierwsze bitwy zakończyły się […]

Dzisiaj zakończył się półfinał play-offów LCK 2017 Summer. Entuzjaści koreańskiej sceny LoL-a nie mogli narzekać na brak emocji. Nie dość, że SKT oraz kt zagrali aż pięć potyczek na Summoner’s Rift, to w dodatku mistrzowie świata zdołali wrócić z fatalnej dla nich sytuacji.

kt Rolster 2 : 3
SK telecom T1

Dwie pierwsze bitwy zakończyły się zwycięstwem kt Rolster. Na pochwałę zasługuje zwłaszcza Mata, który swoim Threshem wielokrotnie ustawiał przebieg teamfightów. Gdy wydawało się, że wicemistrzowie Korei po raz pierwszy w tym roku pokonają SK telecom T1, do akcji wkroczył Blank, który zastąpił nie najlepiej grającego Peanuta. Mało kto spodziewał się, że obróci to sytuację o 180 stopni, lecz tak właśnie się stało. Od tego momentu oglądaliśmy znacznie agresywniejszą wersję SKT, która ostatecznie sięgnęła po zwycięstwo.

Dzisiejsza wygrana nie tylko zapewniła podopiecznym kkOmy udział w finale letnich play-offów, ale również awans na Worlds 2017! SK telecom T1 jest drugą po Flash Wolves drużyną, która może być spokojna o swoje miejsce na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Wygrywając jednak koreańskie rozgrywki trafią od razu do pierwszego koszyka podczas losowania grup, unikając tym samym mistrzów innych lig.

Ostatnim rywalem SK telecom T1 na drodze do mistrzostwa LCK będzie Longzhu Gaming. Finał play-offów letniej rundy koreańskich zmagań odbędzie się już za tydzień, standardowo o godzinie 10:00.

Drabinka play-offów LCK 2017 Summer:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
C9_vs_Dignitas

Cloud9 podejmie Team Dignitas na inaugurację play-offów LCS NA

Dla miłośników północnoamerykańskich rozgrywek League of Legends mamy świetne wieści. Już dziś wieczorem czeka nas inauguracyjne spotkanie play-offów...