STS
fot. ESL

Astralis z G2, FaZe z mousesports – przed nami drugi dzień 6. sezonu EPL

Pierwsza kolejka ESL Pro League Season 6 nie rozpoczęła się najlepiej dla G2 Esports. Zwycięzcy lanowych finałów 5. sezonu nie mieli najmniejszych szans z nowo sformowanym superskładem FaZe Clanu, a jakby tego było mało dziś czekają ich dwa pojedynki z Astralis. Czyli o punkty i w tym wypadku będzie bardzo trudno.

Na tym ciekawe spotkania się nie kończą. Wspomniane już FaZe podejmie mousesports, które wczoraj z powodu problemów technicznych rozegrało tylko jedną mapę przeciwko GODSENT. Z kolei w środę ekipa wzmocniona pozyskanymi latem Miikką „suNnym” Kemppim oraz Martinem „STYKO” Stykiem stanie przed sporym wyzwaniem, gdyż po ostatnich zmianach jej dzisiejsi rywale uchodzą za jednego z głównych faworytów całej ligi. Ponadto w akcji zobaczymy również m.in. Heroic czy BIG.

Pełny środowy harmonogram wygląda następująco:

23 sierpnia
19:00 BIG vs HellRaisers Cache
19:00 G2 Esports vs Astralis Overpass
20:10 HellRaisers vs BIG Cobblestone
20:10 Astralis vs G2 Esports Inferno
21:20 mousesports vs FaZe Clan Cache
21:20 Heroic vs GODSENT Train
22:30 FaZe Clan vs mousesports Mirage
22:30 GODSENT vs Heroic Inferno

Wybrane spotkania będzie można obejrzeć wraz z polskim komentarzem za pośrednictwem ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji 6. sezonu ESL Pro League zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

freddieb zastąpi pronaxa w GODSENT?

W poniedziałek dość niespodziewanie odsunięty od składu GODSENT został założyciel drużyny oraz jej dotychczasowy prowadzący, Markus "pronax" Wallsten....