fot. ESL/Helena Kristiansson

Immortals i CLG dołączają do grona uczestników DreamHack Montreal 2017

Kolejne dwie formacje już teraz, na nieco ponad dwa tygodnie przed startem DreamHack ASTRO Open Montreal 2017, są pewne udziału w kanadyjskiej imprezie. Tym razem organizatorzy zdecydowali się rozesłać bezpośrednie zaproszenia do Immortals oraz Counter Logic Gaming.

W ostatnim czasie zdecydowanie więcej można było usłyszeć o Brazylijczykach, ale nie ma co się dziwić. Wszak to właśnie Ricardo „boltz” Prass wraz z kolegami nieoczekiwanie dotarli do finału PGL Major Kraków 2017, gdzie jednak ostatecznie musieli uznać wyższość Gambit Esports. Z kolei CLG nie miało w tym roku zbyt wielu okazji, by zaprezentować się publiczności na międzynarodowych lanach. Tak naprawdę dla podopiecznych Steve’a „Ryu” Rattacasy zawody z serii DreamHack ASTRO Open są jedyną taką możliwością – wcześniej pojawili się oni już w Jönköping oraz Walencji.

Na ten moment lista uczestników zawodów prezentuje się następująco:

Cloud9 Counter Logic Gaming
Immortals North

Pozostały jeszcze cztery wolne miejsca, z czego dwa rozdane zostaną w formie zaproszeń, zaś kolejne dwa przypadną w udziale zwycięzcom kontynentalnych eliminacji w Europie oraz Ameryce Północnej. Z kolei sam DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 odbędzie się między 8 a 10 września, zaś jego łączna pula nagród osiągnie kwotę 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kinguin Woolite

PPC: Team 1 oraz Katastrofa Awionetki triumfują w pierwszych meczach

Zakończyły się pierwsze spotkania w ramach Pucharu Polski Cybersport. Team 1 pewnie pokonał Sneaky FoxEZ, natomiast Katastrofa Awionetki poradziła sob...

>