fb.com/sanycsgo

NiNja ParTy ogłasza pełny skład, w drużynie m.in. fullspeed i sany

Na 2 dni przed startem drugiej edycji Pucharu Polski Cybersport miksowy zespół NiNja Party oficjalnie potwierdził swój skład. A znaleźli się w nim zawodnicy znani już na polskiej scenie z występów w kilku topowych krajowych zespołów.

Najbardziej znaną postacią NiNja Party jest bez wątpienia Bartek „fullspeed” Długokęcki, były gracz Teamu Inetkox, który jakiś czas temu rozstał się z PACT White. Zresztą, w ekipie znalazło się miejsce także dla innych byłych zawodników PACT, a także Pompa Teamu, przez co przez jakiś czas formacja występowała jako POMPACT.

Nową drużynę będziemy mieli okazję oglądać w rozpoczynającym się pojutrze Pucharze Polski Cybersport. Niemniej jeszcze przed inauguracją rozgrywek w składzie doszło do drobnej roszady. Jakiś czas temu z formującego się wówczas zespołu odszedł Jacek „Nexo” Szmulkis, którego miejsce zajął dziś znany m.in. z Venatores oraz Team Refuse Rafał „sany” Pietrzak.

Pełny skład NiNja Party prezentuje się następująco:

  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Bartek „fullspeed” Długokęcki
  • Temmy „Soren” Tudev
  • Patryk „sidney” Korab
  • Rafał „sany” Pietrzak

Swój pierwszy mecz w drugiej edycji Pucharu Polski Cybersport NiNja Party rozegra już 1 września o godzinie 20:30. Wtedy to rywalem nowo powstałej drużny będzie Vistula Eagles.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wideo: Morgen spełnia życzenia KubiKa