fot. DreamHack

Team Kinguin zastąpi Space Soldiers na DreamHack ASTRO Open Montreal 2017!

Dość niespodziewanie Team Kinguin otrzymał szansę zaprezentowania się podczas DreamHack ASTRO Open Montreal 2017. Polska formacja odpadła co prawda w decydującym meczu zamkniętych eliminacji, ale dzięki problemom wizowym Space Soldiers i tak pojedzie do Kanady.

W teorii drugim w kolejności zespołem, który mógłby zająć miejsce Turków, było HellRaisers. Jednakże drużyna ta przed kilkoma tygodniami sama pozyskała graczy z Turcji i Jordanu, którzy prawdopodobnie także mieliby problem z wjazdem na terytorium północnoamerykańskiego kraju. Padło zatem na Kinguinów, dla których będzie to pierwsza od listopada ubiegłego roku przygoda z turniejem z serii DreamHack ASTRO Open. Wówczas podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego dotarli do półfinału DreamHack Winter 2016.

Przy okazji organizatorzy ogłosili także dwie kolejne ekipy, które udział na zawodach będą miały zagwarantowane dzięki otrzymanym bezpośrednim zaproszeniom. Tym razem wybrano dwa południowoamerykańskie składy, czyli brazylijskie Luminosity Gaming oraz argentyńskie Gale Force Esports.

Cloud9 compLexity Gaming Counter Logic Gaming Gale Force Esports
Immortals Team Kinguin Luminosity Gaming North

DreamHack ASTRO Open Montreal 2017 odbędzie się między 8 a 10 września. Łączna pula nagród turnieju osiągnie kwotę 100 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie połowę tej sumy. Polskojęzyczna transmisja z imprezy dostępna będzie za pośrednictwem ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa wygrywa na inaugurację Pucharu Polski Cybersport w CS:GO!

W pierwszym meczu fazy grupowej drugiej edycji Pucharu Polski Cyberport w Counter-Strike: Global Offensive zdecydowanie nie brakowało, a przez chwilę...

>