STS
fot. DreamHack

zakk tymczasowo zastąpi kNga w Immortals

Wygląda na to, że w najbliższym czasie Immortals będzie musiało radzić sobie w zdekompletowanym składzie. Wszystko przez problemy osobiste Vito „kNga” Giuseppego, które zmusiły go do powrotu do Brazylii. O wszystkim poinformował szkoleniowiec latynoskiej ekipy Rafael „zakk” Fernandes. Zresztą to właśnie 27-latek będzie tymczasowym zastępcą kNga, chociaż nie wiadomo jeszcze, w których konkretnie spotkaniach zajmie […]

Wygląda na to, że w najbliższym czasie Immortals będzie musiało radzić sobie w zdekompletowanym składzie. Wszystko przez problemy osobiste Vito „kNga” Giuseppego, które zmusiły go do powrotu do Brazylii.

O wszystkim poinformował szkoleniowiec latynoskiej ekipy Rafael „zakk” Fernandes. Zresztą to właśnie 27-latek będzie tymczasowym zastępcą kNga, chociaż nie wiadomo jeszcze, w których konkretnie spotkaniach zajmie jego miejsce. Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy zakk jako zawodnik będzie wspomagał swoich podopiecznych – w tym roku robił to już podczas eliminacji do DreamHack Masters Las Vegas 2017, a także w rozgrywkach ESL Pro League oraz ECS.

W najbliższym czasie Immortals wystąpi na dwóch turniejach lanowych, tj. podczas ELEAGUE CS:GO Premier 2017 oraz DreamHack ASTRO Open Montreal 2017. Ponadto Brazylijczycy będą kontynuować rywalizację w ramach 6. sezonu północnoamerykańskiej dywizji ESL Pro League.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Europejskie finały WESG 2017 odbędą się w Barcelonie, w puli blisko 100 tysięcy dolarów

Końcówka roku już blisko, a to oznacza, że przed nami kolejna edycja zawodów z serii WESG. Dzisiaj organizatorzy podzielili się z nami szczegółami dot...