STS
fot. Damian Gątkiewicz

Wygrane PRIDE i AGO w pierwszej rundzie eliminacji do SL i-League Invitational Shanghai

Od rozpoczęcia StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017 dzieli nas jeszcze ponad miesiąc. Jednakże zmagania w ramach pierwszego etapu eliminacji rozpoczęły się już wczoraj i należy dodać, że dzień ten był bardzo udany dla polskich ekip. Zarówno AGO Gaming, jak i PRIDE wygrały swoje mecze. Najpierw mogliśmy oglądać w akcji podopiecznych Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa, którzy podejmowali duńską formację […]

Od rozpoczęcia StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017 dzieli nas jeszcze ponad miesiąc. Jednakże zmagania w ramach pierwszego etapu eliminacji rozpoczęły się już wczoraj i należy dodać, że dzień ten był bardzo udany dla polskich ekip. Zarówno AGO Gaming, jak i PRIDE wygrały swoje mecze.

Najpierw mogliśmy oglądać w akcji podopiecznych Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa, którzy podejmowali duńską formację Fragsters. Przypomnijmy, że ostatnio Skandynawowie napsuli sporo krwi Teamowi Kinguin, ale AGO nie miało już żadnych problemów. Zarówno na Inferno, jak i Trainie gracze znad Wisły od samego początku stanowili stronę dominującą i bardzo szybko mogli cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.

Na trudniejszego rywala trafiło natomiast PRIDE, któremu przyszło mierzyć się z ALTERNATE aTTaX. Skład dowodzony przez Nicolaia „HUNDENa” Petersena spisał się jednak słabiej, niż można się było tego spodziewać. Co prawda niemiecko-duński skład walczył na obu rozgrywanych mapach, ale te ostatecznie padły łupem Jacka „MINISE’a” Jeziaka i jego kolegów. Warto dodać, że w drużynie po raz kolejny w roli zmiennika wystąpił Tomasz ‚ToM223″ Richter.

Komplet wyników wygląda następująco:

24 września
17:00 AGO Gaming 2:0 Fragsters
Inferno 16:11
Train 16:5
20:00 PRIDE 2:0 ALTERNATE aTTaX
Train 16:13
Mirage 16:11

Pechowy układ drabinki sprawił, że w kolejnej rundzie kwalifikacji AGO i PRIDE zmierzą się ze sobą, chociaż data tego spotkania nie jest jeszcze znana. Ogólnie do wywalczenia są aż cztery miejsca w drugim etapie turnieju eliminacyjnego do SL i-League Invitational Shanghai, w którym wystąpią także m.in. Team EnVyUs oraz mousesports.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PPC: SEAL kontra Delusion o miejsce w ćwierćfinale

Do grona ćwierćfinalistów Pucharu Polski Cybersport dołączy dziś kolejna drużyna. Szansę na awans do play-offów mają zawodnicy SEAL Esport i Team Delu...