STS
fot. Marlena Pietrzak

AGO zagra z PRIDE, bratobójczy pojedynek o SL i-League w Szanghaju

Przed nami kolejny pojedynek między PRIDE i AGO. Obie formacje już kilkukrotnie miały okazję mierzyć się ze sobą, ale jeszcze nigdy nie miało to miejsca na arenie międzynarodowej. Wydarzy się to jednak dziś, gdyż Polacy rozegrają mecz o awans do kolejnej fazy eliminacji do StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017. AGO Gaming vs PRIDE 17:00 (BO3) Jak […]

Przed nami kolejny pojedynek między PRIDE i AGO. Obie formacje już kilkukrotnie miały okazję mierzyć się ze sobą, ale jeszcze nigdy nie miało to miejsca na arenie międzynarodowej. Wydarzy się to jednak dziś, gdyż Polacy rozegrają mecz o awans do kolejnej fazy eliminacji do StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017.

AGO Gaming vs PRIDE
17:00 (BO3)

Jak na razie bilans bezpośrednich starć prezentuje się nieco korzystniej dla PRIDE. Co prawda AGO zwyciężyło podczas 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, ale podopieczni Michała „mhla” Engela odpłacili się rywalom w fazie grupowej Pucharu Polski Cybersport, a także wcześniej podczas polskich eliminacji do ROG Masters 2017. Jeśli zaś chodzi o dotychczasowe dokonania drużyn znad Wisły w kwalifikacjach to żadna z nich nie miała najmniejszego problemu z ograniem swojego pierwszego przeciwnika. Damian „Furlan” Kisłowski wraz z kolegami z łatwością odprawili z kwitkiem Fragsters 2:0, zaś ekipa Jacka „MINISE’a” Jeziaka taki sam wynik osiągnęła przeciwko ALTERNATE aTTaX. Wygląda na to, że dzisiaj i jednym, i drugim będzie o wiele trudniej, zwłaszcza że stawka jest wysoka. Wygrany tego pojedynku zapewni sobie bowiem grę w drugim etapie eliminacji do zbliżającej się imprezy StarLaddera.

Mecz pomiędzy AGO Gaming a PRIDE rozegrany zostanie systemem BO3, zaś jego rozpoczęcie przewidziano na godzinę 17:00. W momencie pisania tego tekstu nie było informacji na temat potencjalnej transmisji ani w języku polskim, ani też angielskim.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wraca ESL Pro League. O punkty powalczą Fnatic, North i Na`Vi

Po dwóch tygodniach przerwy szósty sezon ESL Pro League wraca do gry! We wtorkowy wieczór o ligowe punkty w europejskiej dywizji tych rozgrywek powalc...