STS
fot. ESL

AGO lepsze od PRIDE, Furlan i spółka w drugim etapie eliminacji do SL i-League

AGO Gaming zagra w drugim etapie europejskich eliminacji do StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017. Podopieczni Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa w bratobójczym pojedynku pokonali rodaków z PRIDE, gromiąc ich na trzeciej, decydującej mapie. AGO Gaming 2 : 1 PRIDE (el. SL i-League Invitational Shanghai 2017) 16 8 Train 7 14 8 7 12 8 Mirage 7 16 4 9 […]

AGO Gaming zagra w drugim etapie europejskich eliminacji do StarLadder i-League Invitational Shanghai 2017. Podopieczni Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa w bratobójczym pojedynku pokonali rodaków z PRIDE, gromiąc ich na trzeciej, decydującej mapie.

AGO Gaming 2 : 1 PRIDE

(el. SL i-League Invitational Shanghai 2017)
16 8 Train 7 14
8 7
12 8 Mirage 7 16
4 9
16 14 Cache 1 3
2 2

Już na Trainie AGO udowodniło, że ma wysokie aspiracje. Wicemistrzowie kraju, mimo gry po stronie atakującej, nie pozwolili oponentom na choćby chwilę oddechu, prowadząc do przerwy 8:7. W drugiej odsłonie tej mapy rezultat się powtórzył, dzięki czemu Damian „Furlan” Kisłowski wraz z kolegami zwyciężyli 16:14. Potem przyszła pora na Mirage’a, gdzie jeszcze do zmiany stron zanosiło się, że możemy być świadkami podobnego scenariusza. Dopiero po przejściu do defensywy ekipa Jacka „MINISE’a” Jeziaka wzięła wreszcie sprawy w swoje ręce, doprowadzając do korzystnego dla siebie wyniku 16:12. Wszystko miało rozstrzygnąć się na Cache’u, a tam AGO dało prawdziwy koncert. Furlan i spółka kompletnie zdominowali przeciwników, wypracowując sobie zawrotne trzynaście rund przewagi! PRIDE nie miało już za bardzo z czego wracać i ostatecznie musiało uznać wyższość rywali aż 3:16.

W drugim etapie eliminacji zobaczymy zatem:

AGO Gaming Team EnVyUs Heroic mousesports

Wolne pozostały jeszcze cztery miejsca. Trzy z nich przypadną w udziale innym formacjom z pierwszego etapu kwalifikacji, które sięgną po triumf w decydujących meczach swoich drabinek. Ostatnie natomiast zostanie przyznane bezpośrednio przez organizatorów w formie zaproszenia.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sneaky FoxEZ

Fireball przejęte przez Sneaky FoxEZ

Po nieudanej przygodzie podczas 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski, drugiej edycji Pucharu Polski Cybersport oraz braku kwalifikacji do drugiego sezonu...