fot. DreamHack/Adela Sznajder

Ogłoszono skład Rosji na WESG, zagrają m.in. Dosia i seized

Kilka dni po ogłoszeniu Ukraińców swój skład na regionalne kwalifikacje do World Electronic Sports Games 2017 ogłosili również Rosjanie. I także oni nie mają się czego wstydzić, gdyż w sformowanych przez nich składzie znalazły się wszystkie najważniejsze postacie tamtejszej sceny.

Miksowemu zespołowi .Russia przewodzić będzie Denis „seized” Kostin, który przez ostatnie miesiące pełnił rolę prowadzącego z Natus Vincere. Przy okazji 23-latek dokooptował swojego kolegę z ekipy, Egora „flamiego” Vasilyeva. Do wyżej wymienionej trójki dołączyło także dwóch reprezentantów FlipSid3 Tactics – Georgi „WorldEdit” Yaskin oraz Denis „electronic” Sharipov – a także reprezentujący barwy Gambit Esports Mikhail „Dosia” Stolyarov.

Przypomnijmy, że w imprezach spod szyldu WESG brać udział mogą tylko drużyny składające się z graczy tej samej narodowości. Rosyjska reprezentacja miała okazję wystąpić także podczas światowych finałów poprzedniej edycji zawodów, gdzie zakończyła grę na fazie grupowej. Należy jednak zauważyć, że wówczas w zespole nie znalazł się żaden z wybranych tym razem zawodników.

Skład .Russia prezentuje się następująco:

  • Denis „seized” Kostin
  • Egor „flamie” Vasilyev
  • Mikhail „Dosia” Stolyarov
  • Georgi „WorldEdit” Yaskin
  • Denis „electronic” Sharipov
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Immortals w EPL zagra z duetem graczy Tempo Storm

Po fali zmian kadrowych w Immortals i uszczupleniu składu Counter-Strike: Global Offensive do dwójki aktywnych graczy, Brazylijczycy postanowili sięgn...