fot. aftonbladet

Devilwalk powraca z emerytury i zagra w nowym składzie passions

Jeden z bardziej znanych szwedzkich graczy początków ery CS:GO, Jonatan „Devilwalk” Lundberg, zdecydował się powrócić z emerytury. 26-letni rifler znalazł się właśnie w składzie sformowanego po raz wtóry passions.

Lundberg w przeszłości występował m.in. we Fnatic, z którym zresztą osiągał największe sukcesy w karierze. To właśnie z tą ekipą zwyciężył na dwóch Majorach, w tym historycznym pierwszym, czyli DreamHack Winter 2013. Później grał także w barwach Luminosity Gaming czy też Winterfox. Swój pierwszy kontakt z pracą szkoleniową miał na przełomie 2014 i 2015, gdy prowadził wspomniane już Fnatic, zaś w połowie 2016 roku, po krótkiej przygodzie z Team Ancient, definitywnie zakończył karierę, by móc skupić się na rozwoju jako trener.

Teraz Devilwalk powraca, dołączając do dwójki zawodników, którzy jeszcze do niedawna grali jako Red Reserve. Mowa tutaj o Alfredzie „RuStYm” Karlssonie i Hampusie „hampusie” Poserze. Do tej trójki dołączyli również były zawodnik Teamu Refuse, Tim „nawwk” Jonasson, a także Filip „Goffeee” Gauffin, który ostatnio grał dla OnceAgainst eSports. Pieczę nad całością sprawować będzie natomiast Christopher „kicker” Lindén.

Nowy skład passions prezentuje się następująco:

  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Hampus „hampus” Poser
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Filip „Goffeee” Gauffin
  • Christopher „kicker” Lindén – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pimp zastąpi MODDIIego w Heroic podczas eliminacji do WESG 2017

Heroic ogłosiło, iż wystartuje w duńskich eliminacjach do World Electronic Sports Games 2017. Z tego powodu skandynawska formacja zmuszona była dokona...