fot. ESL

Kolejny spadek Teamu Kinguin w nowym rankingu HLTV.org

HLTV.org opublikowało kolejne notowanie rankingu najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem nie jest ono szczęśliwe dla fanów Teamu Kinguin oraz PENTA Sports, gdyż  obie formacje zanotowały spadek względem poprzedniego tygodnia.

Na czele rankingu nie zaszły żadne zmiany – oprócz tego, że obecnie rozgrywany jest turniej ELEAGUE Premier, to zespoły z czołówki nie miały dużych możliwości na wykazanie się w ostatnim tygodniu. Do zawodów odbywających się w Atlancie dołożyć można jeszcze spotkania szóstego sezonu ESL Pro League, które jednak nie miały większego wpływu na ułożenie rankingu.

Reprezentanci Kinguin także nie mogą zaliczyć ostatniego tygodnia do udanych, choć spadek aż o dwie pozycje nie do końca odzwierciedla ich dyspozycję w ostatnim czasie. Polacy rozegrali spotkania jedynie w MDL Global Challenge, gdzie udało im się wyjść z grupy po pokonaniu FRENCH CANADIANS oraz Greyhound, jednak w półfinale zostali pokonani przez FlipSid3. Drużyna Szpera mogła tym turniejem nieco polepszyć swoją sytuację, jednak ostateczny wynik nie pozwolił im na utrzymanie swojej pozycji w rankingu.

Czołówka zestawienia HLTV.org:

Miejsce Drużyna Punkty Zmiana
1. SK Gaming 905
2. G2 Esports 708
3. North 697
4. FaZe Clan 615
5. Astralis 593
6. Gambit Esports 578 +1
7. Team Liquid 565 -1
8. Cloud9 414
9. Ninjas in Pyjamas 403
10. Natus Vincere 356
11. Virtus.pro 303
–––
25. PENTA Sports 70 -2
27. Team Kinguin 64 -3

Najnowsze notowanie rankingu HLTV. org możecie znaleźć w tym miejscu.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar Gaming otwiera dywizję Gwinta! Ikealyou na pokładzie

Illuminar Gaming zdecydowanie nie próżnuje i nie zamierza spoczywać na laurach. Organizacja postanowiła otworzyć kolejną, trzecią już dywizję. Tym raz...