STS

matty i xype oficjalnie graczami Izako Boars!

Podczas Poznań Game Arena 2017 odbyła się konferencja prasowa Izako Boars, podczas której oficjalnie ogłoszono nowych zawodników. Do drużyny Piotra „izaka” Skowyrskiego  dołączył Mateusz „matty” Kołodziejczyk, który od jakiegoś czas występował jako zmiennik, a także Dawid „xype” Lach, który występował np. w barwach gamENERGY. Zawodnicy ci zastąpili Daniela „STOMPa” Płomińskiego i Karola „repo” Cybulskiego. Dodatkowo formacja […]

Podczas Poznań Game Arena 2017 odbyła się konferencja prasowa Izako Boars, podczas której oficjalnie ogłoszono nowych zawodników. Do drużyny Piotra „izaka” Skowyrskiego  dołączył Mateusz „matty” Kołodziejczyk, który od jakiegoś czas występował jako zmiennik, a także Dawid „xype” Lach, który występował np. w barwach gamENERGY. Zawodnicy ci zastąpili Daniela „STOMPa” Płomińskiego i Karola „repo” Cybulskiego. Dodatkowo formacja rozpoczyna poszukiwanie trenera i analityków.

Skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Kamil „LUULIGUZMAN” Pala
  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Dawid „xype” Lach

Dla przypomnienia – STOMP opuścił drużynę pod koniec lipca, wracając do swojej codziennej pracy poza granicami kraju. Z kolei repo odszedł miesiąc później, tłumacząc, że nie widzi przyszłości w tym składzie. Izako Boars długo nie mogło znaleźć następców tych zawodników, ale w końcu się udało. Razem z nowymi graczami zespół Izaka występował będzie między innymi w Polskiej Lidze Esportowej, w której obecnie zajmuje pierwsze miejsce z dwoma wygranymi i jedną porażką na koncie.

Podczas konferencji znany streamer ogłosił także, że otwiera akademię dla młodych graczy Counter-Strike: Global Offensive. Twór ten ma pomóc w rozwoju utalentowanym zawodnikom. – Będzie to miejsce raczej dla graczy w wieku 16-19, którzy mają już jakieś doświadczenie – powiedział Izak. Akademią zajmował będzie się Ziemowit Ryś – obecny menedżer zespołu CS:GO.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

North Academy znowu w komplecie, piąty fotel dla b0RUPa

Po niespełna dwóch tygodniach North Academy uzupełniło wreszcie wszystkie luki w składzie. Kilka dni temu do drużyny dołączył Dennis "sycrone" Nielsen...