STS
fot. DreamHack

Wygrana Kinguin na początek ESL Clash of Nations!

Zwycięzca 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski – Team Kinguin – ma za sobą pierwszy mecz na ESL Clash of Nations 2017. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego rozgrywki w Madrycie rozpoczęli od pewnego zwycięstwa nad EnVyUs Academy. Team Kinguin 16:9 EnVyUs Academy – Cobblestone Już w pierwszej rundzie, broniąc matrixa, Kacper „kap3r” Słoma popisał się świetnym zagraniem, eliminując […]

Zwycięzca 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski – Team Kinguin – ma za sobą pierwszy mecz na ESL Clash of Nations 2017. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego rozgrywki w Madrycie rozpoczęli od pewnego zwycięstwa nad EnVyUs Academy.

  • Team Kinguin 16:9 EnVyUs Academy – Cobblestone

Już w pierwszej rundzie, broniąc matrixa, Kacper „kap3r” Słoma popisał się świetnym zagraniem, eliminując czterech zawodników EnVyUs Academy i wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Jednak już chwilę później wywodząca się z Francji ekipa doprowadziła do remisu, by następnie objąć prowadzenie. Później Polacy odrobili straty, między innymi dzięki prostym błędom rywali, a po piętnastu rundach prowadzili nawet 9:6.

Druga połówka także dobrze zaczęła się dla naszych rodaków, a najnowszy nabytek Kinguin raz jeszcze wyeliminował czterech rywali. Dzięki temu aktualni mistrzowie naszego kraju mogli powiększyć swoją przewagę i pewnie kroczyć po zwycięstwo. To udało im się osiągnać zaledwie kilka chwil później. Team Kinguin pokonał EnVyUs Academy 16:9.

Za kilka minut rozpocznie się trzeci dzisiejszy mecz, w którym PANTHERS Gaming zmierzy się z Team Endpoint. Transmisja dostępna jest w ESL.TV Polska, a aktualne informacje możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
iHG

Prezes iHG: chcę, żeby na polskiej scenie była większa konkurencja

Illuminar Gaming powróciło do żywych w wielkim stylu, rozwijając się aktualnie w niesamowitym tempie. Organizacja zaistniała na nowo pod koniec sierpn...