STS
fot. ESL

Renegades i TyLoo z awansem na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major 2018

Azjatycki Minor dobiega końca. Co prawda przed nami jeszcze jeden mecz, ale nie zmieni on już faktu, że awans na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major Boston 2018 zapewniły sobie Renegades oraz TyLoo. Jako pierwsi swojego dopięli gracze z Antypodów. Podopieczni Aleksandara „kassada” Trifunovicia przez cały okres trwania seulskich zawodów byli niepokonani, a w czterech rozegranych przez […]

Azjatycki Minor dobiega końca. Co prawda przed nami jeszcze jeden mecz, ale nie zmieni on już faktu, że awans na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major Boston 2018 zapewniły sobie Renegades oraz TyLoo.

Jako pierwsi swojego dopięli gracze z Antypodów. Podopieczni Aleksandara „kassada” Trifunovicia przez cały okres trwania seulskich zawodów byli niepokonani, a w czterech rozegranych przez siebie meczach stracili zaledwie jedną mapę. Co ciekawe, urwało im ją właśnie TyLoo.

Niemniej na niewiele się to wówczas Ke „Mo” Liu i spółce zdało, bo i tak przegrali 1:2. Z tego powodu chińska ekipa (wsparta Singapurczykiem i Ukraińcem) musiała w finale drabinki przegranych podjąć Flash Gaming, z którym raz już podczas Minora wygrała. Udało się i tym razem, chociaż losy zwycięstwa ważyły się do samego końca.

Na ten moment lista uczestników kwalifikacji prezentuje się następująco:

Cloud9 FlipSid3 Tactics G2 Esports Natus Vincere
mousesports Seed FaZe Clan Vega Squadron
Renegades TyLoo

Zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major Boston 2018  rozegrane zostaną między 12 a 15 stycznia przyszłego roku w Atlancie. Podczas turnieju do wywalczenia będzie osiem miejsc na pierwszym w 2018 roku Majorze CS:GO.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESL One Hamburg 2017

Dziś poznamy mistrza ESL One Hamburg 2017

Trzy dni zmagań w fazie grupowej dały nam odpowiedż na pytanie dotyczące tego, jakie są cztery najlepsze drużyny na ESL One Hamburg 2017. Wczoraj wyło...